25. 1. 2013 09:55 − 2613× − 3

Béreš ml. tento rok vo farbách hosťujúceho tímu

Jozef Béreš ml. bude po dohode s tímom Styllex motorsport počas rally sezóny 2013 hosťovať v inom tíme.

Jozef Béreš ml. bude po dohode s tímom Styllex motorsport počas rally sezóny 2013 hosťovať v inom tíme. „Jožko Béreš má s nami aj naďalej uzavretú zmluvu, ale na základe jeho požiadavky došlo ku zmene pôvodne plánovaného programu. Počas tohto roka bude jeho podujatia koordinovať hosťujúci tím. Podmienky si dohodol Jožko sám nezávisle od Styllexu,“ povedal Michal Koči, manažér Styllex motorsport.

Posádkou tímu v rally sezóne 2013 bude Martin Koči s Petrom Starým. Na vozidle ŠKODA Fabia S2000 absolvujú ucelený seriál Majstrovstiev Slovenska a vybrané podujatia v rámci ďalších seriálov rôznych majstrovstiev.

Komentářů celkem: 3
25. 1. 2013 12:59
0 0
Tak jsme se zas nic nedozvěděli.smajlíkNeví teda někdo, kde bude Ďodi jezdit, resp. jaký bude jeho program?
25. 1. 2013 13:07
0 0
"Som veľmi rád, že sa nám podarilo pre nadchádzajúcu sezónu dohodnúť na spolupráci nielen s Bérešom starším, ale aj s jeho synom Jožkom, ktorý ostal tento rok bez angažmán. Ďodi pôjde na mojom Subaru Impreza WRX STi, ktoré už bol aj v rámci príprav na Dobšinskú zimu 2013 testovať. Tu pomenil niektoré nastavenia auta a to zrazu začalo fungovať celkom inak ako pred tým. Potešilo ma to, ale zároveň aj trochu naštvalo, že som ja nevedel tieto nastavenia počas dvoch rokov urobiť. Už v tomto momente viem, že angažovanie Jožka Béreša mladšieho do nášho tímu bol dobrý krok. Určite nám okrem dobrých výsledkov, prinesie aj veľkú pomoc pri prípravách všetkých vozidiel nášho tímu," ozrejmil situáciu o ktorej sa už v zákulisí šepkalo manažér L Racing Teamu, Ján Lipták.smajlík
25. 1. 2013 13:28
0 0
liposhi, včera sa tu pridal článok o ňom, je to o jedno nižsie než tento.. smajlíksmajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama