Jiří Galuška - eWRC.cz
12. 2. 2013 13:06 − 2819× − 1

Závodní víkendy na sněhu-Sosnová a Biskupice

Sněhové zpravodajství hlásí na tento týden útok na Českou republiku. FiestaCUP tak může ještě v únoru nabídnout dvě snad sněhové akce.

Sněhové zpravodajství hlásí na tento týden útok na Českou republiku. FiestaCUP tak může ještě v Únoru nabídnout dvě snad sněhové závodní akce. Již tento víkend se chystá do Sosnové a příští týden poprvé také na Moravu – do Biskupic. Pro všechny, kterým sněhové klouzání učarovalo, nabízíme tedy závod Mogul Driving Cup v Sosnové 16.2 2013 a poté 23.2 2013 možnost závodit v areálu letiště Biskupice v seriálu HobbyCUP.

Autodrom Sosnová 16.února, další akce je pak plánována na 3.března 2013.

Popis akce Mogul Driving Cup 2013-volný podnik ve stylu rally (jezdec-spolujezdec),na uzavřené okruhové trati, která obsahuje asfaltové i šotolinové části, délka jedné RZ je 4,6km. Každá posádka absolvuje ráno tréninkové jízdy, poté 4 závodní jízdy (RZ). Jezdec/spolujezdec nepotřebuje žádnou závodní licenci. Startovné je 1500Kč. Výhodou pro speciály FiestaCUP, Ford Puma a Fiesta2.0AFS je možnost, že na jednom speciálu se mohou střídat i dva jezdci (posádky). Cena za pronájem pak bude samozřejmě ještě nižší.

Podmínky pronájmu speciálů značky Ford(cena je uvedena včetně DPH):

Ford Fiesta1,3Cup–základní cena 11.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-9.000Kč.

Ford Puma1,7Kit–základní cena 13.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-9.900Kč.

Ford Fiesta2,0AFS–základní cena 15.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-12.000Kč.

Hobby cup Biskupice 23.2 2013

Popis akce -volný podnik ve stylu rally (jezdec-spolujezdec),na uzavřené asfaltové okruhové trati, délka jedné RZ je 2km. Každá posádka absolvuje ráno tréninkové jízdy, poté 4 závodní jízdy (RZ). Jezdec/spolujezdec nepotřebuje žádnou závodní licenci. Startovné je 800 Kč. Informace k akci, způsob přihlášení, uzávěrka přihlášek pro jednotlivé akce, atd-to vše najdete na webu pořadatele akce www.hobbycup.com . Výhodou pro speciály FiestaCUP je možnost, že na jednom speciálu se mohou střídat i dva jezdci (posádky). Cena za pronájem pak bude samozřejmě ještě nižší.

Podmínky pronájmu speciálů značky Ford (cena je uvedena včetně DPH):

Ford Fiesta1,3Cup–základní cena-12.800Kč, při střídání-9.000Kč.

Ford Puma1,7Kit–základní cena-14.800Kč, při střídání-9.900Kč.

Ford Fiesta2,0AFS–základní cena-16.800Kč, při střídání-12.000Kč.

Pronájem vždy zahrnuje: Kompletní pronájem závodního vozu, servis na akci, dopravu, servisní stany a servisní auto, mechanika na akci, benzín + kompletní náplně, nastavení bezpečnostních prvků – sedačka + pásy, komplet pneu /slick-medium-wet.

Plocha pro reklamu: Důležitou informací pro každou posádku je, že má k dispozici na závodním speciálu cca 50% plochy na vlastní reklamu (celkem 7 míst na reklamy)! Každá posádka tak může prezentovat na vozidle své sponzory a partnery. Přesné informace o reklamních plochách a jejich velikosti a umístění, budou zaslány na vyžádání.

Cena nezahrnuje:startovné, zapůjčení kombinézy,helmy a interkomu/je možné dodat/, opravy v případě nehody!

Kompletní informace o podmínkách a cenách pronájmu na jednotlivé akce Vám budou sděleny na vyžádání. Bližší informace ke všem výše uvedeným akcím získáte také na webu www.FiestaCup.cz. Případné dotazy nebo přihlášky zasílejte na email artfordsport@email.cz.

Komentářů celkem: 1
12. 2. 2013 15:52
0 0
Nepatří to sice k Fiesta Cupu, ale tuto sobotu se možná pojede i autoslalom Vyškov. Záleží na počtu startujících. Nějak nechápu, že tolik lidí má potřebu se klouzat na sněhu za běžného provozu a tím ohrožovat sebe a všechny ostatní, ale když se potom koná akce na uzavřeném prostoru, přihlásí se 20 lidí.
Info o autoslalomu Vyškov zde: http://autoslalom.webnode.cz/

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama