7. 4. 2013 20:28 − 2633× − 6

Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 5. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z pátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 – Rally Vrchovina.

Rally Vrchovina

Pátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 se zúčastnilo 940 lidí. Rally Vrchovina byla opravdovým oříškem nejen pro jezdce, ale i pro hráče naší tipovačky. Správného vítěze úvodního sprintového závodu netipl správně nikdo, nejčastěji jste měli ve svých tipech Jana Sýkoru. Druhé místo Mirka Jakeše odhadlo správně 319 z Vás, třetí Kořístka ve Vašich tipech nebyl.

KO otázka na letošní pátou soutěž zněla: Vyhraje soutěž Tomáš Kostka s náskokem min. 45 vteřin? Ano nebo Ne? Odpověď byla jasná už před startem soutěže, Tomáš Kostka se ve čtvrtek před soutěží z Rally Vrchovina odhlásil a na vítězství tak ani dosáhnout nemohl. Správně je tedy odpověď NE. Zajímavé je to, že 111 z Vás nestihlo opravit tip a mělo tipnuto ANO, 65 tipujících na otázku neodpovědělo. Plusové body získalo tedy 764 z Vás.

S žolíkem získal nejvíce bodů z Rally Vrchovina rallyman (36 bodů) a vzhledem k tomu, že je to zároveň i největší počet bodů bez žolíka, vyhrává právě on páté kolo naší tipovačky. Může se těšit na odměnu od našich partnerů – pivovaru Zubr a firmy UAX (triko v hodnotě 472 Kč). Stačí, když se nám ozve na náš redakční email.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro páté kolo tipovačky Jakub Kotál, zjistíme, že dokázal trefit 4 jezdce v Top 8. Plusové body v loterijní soutěži dostane i za umístění Jakeše a Štajfa. Musíme také přičíst body za správně zodpovězenou KO otázku a výsledkem je zisk nadprůměrných 13 bodů.