Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 14. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení ze čtrnáctého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 – Rally Krkonoše.

Rally Krkonoše

Čtrnáctého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 se zúčastnilo 812 lidí. Největším favoritem na vítězství byl podle tipů Roman Odložilík (525 tipů). Správného vítěze – Jana Sýkoru – ale odhadlo 131 z Vás. Druhé místo Odložilíka tiplo 175 soutěžících, třetí příčku Matthiase Kahle pak 160 tipujících.

KO otázka na letošní čtrnáctou soutěž zněla: Bude třída 8 kořistí jezdce s vozem Renault? Ano nebo Ne? Ve skupině 8 zvítězila dvojice Řehák – Říha. Ti závodí s Hondou Civic Type-R, a tak správně je odpověď NE. 72 z Vás nevěřilo pilotům s Renaultem a získali plusové body, 561 tipujících je naopak ztratilo.

S žolíkem získal nejvíce bodů z Rally Krkonoše Roomster2, který získal 30 bodů. Letos ale vyhrávají soutěžící, kteří natipují nejvíce bodů bez žolíka. Nejúspěšněji tedy z Vrchlabí natipoval kenedz_ml, který získal 23 bodů. Může se těšit na speciální triko od firmy UAX v hodnotě 472 Kč sponzorované Pivovarem Zubr. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro čtrnácté kolo tipovačky Egon Smékal, zjistíme, že dokázal trefit 6 jezdců v Top 8. Plusové body dostane za umístění Plíhala, musíme ale odečíst body za nesprávně zodpovězenou KO otázku a výsledkem je zisk 4 bodů.