Michal Moc - eWRC.cz
12. 3. 2004 00:00 − 2376× − 0

Mexiko: Loeb na shakedownu vylétl z tratě

Loeb na shakedownu vylétl tratě a poškodil převodovku. Nejrychlejší byl Marcus Gronholm s Peugeotem 307 WRC.

Velké množství práce přidělal mechanikům týmu Citroen vedoucí jezdec Mistrovství světa Sebastien Loeb. S jeho Xsarou WRC vylétl na těžkém povrchu mimo trať a poškodil převodovku. Na slavnostním start se tak spolu se svým spolujezdcem Danielem Elenou dostavili bez vozu a rampu přešli po svých. Podle posledních zpráv by však jejich start do samotné soutěže neměl být ohrožen.

Podobně dopadl na Swedish Rally Manfred Stohl, jeho vůz však mechanici opravit nedokázali a rakouský jezdec do rally neodstartoval.

Nejrychlejším jezdcem na shakedownu před Corona Rally Mexico byl Marcus Gronholm s vozem Peugeot 307 WRC. Druhý byl Petter Solberg se Subaru Impreza WRC a na třetím místě ho následoval Harri Rovanpera s druhým továrním peugeotem.

Start první rychlostní zkoušky je dnes v 17:33 našeho času. Na stránkách www.eWRC.CZ můžete celý víkend sledovat ON-LINE výsledky a zpravodajství.