Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 17. kola – oprava

Přinášíme Vám vyhodnocení ze sedmnáctého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 – belgické Ypres Rally.

Ypres Rally

Sedmnáctého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 se zúčastnilo 849 lidí. Nejčastěji jste ve svých tipech chtěli vítězství domácího Freddyho Loixe – v 564 případech. Chtěli jste, dostali jste. Druhou příčku Bryana Bouffiera odhadlo správně také velké množství z Vás – 373. Body za třetí pozici Craiga Breena bralo 376 tipujících.

KO otázka na letošní sedmnáctou soutěž zněla: Bude v konečných výsledcích český jezdec v Top10? Ano nebo Ne? Česká republika nasadila do Ypres Rally Jarka Orsáka a Antonína Tlusťáka. Prvně jmenovaný se cíle nedočkal, Antonín Tlusťák však ano, a to na 9. pozici. Správně je tedy odpověď ANO a 586 tipujících si polepšilo o 4 body.

S žolíkem získal nejvíce bodů z Ypres Rally Pepa K. a LDHFI Capo (38 bodů). Letos ale vyhrávají soutěžící s největším počtem bodů bez žolíka, takže v tomto kole zvítězili levis006, tearss a Zajda. Mohou se těšit na speciální triko od firmy UAX v hodnotě 472 Kč sponzorované Pivovarem Zubr. Stačí, když se nám ozvou na náš redakční email.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro sedmnácté kolo tipovačky Jan Jelínek, zjistíme, že dokázal trefit 4 lidi v Top 8. Plusové body získává za šesté místo Poláka Solowowa. Musíme také přičíst body za správně zodpovězenou KO otázku a výsledkem je zisk 10 bodů.