Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 31. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z jedenatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 – Rally du Valais.

Rally du Valais

Jedenatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 se zúčastnilo 539 lidí. Nejčastěji jste ve svých tipech chtěli vítězství Craiga Breena (ve 327 případech) a Esapekka Lappiho. To byl také správný tip a 185 tipujících se může radovat z bodů. Druhou příčku Oliviera Burriho správně odhadlo 18 z Vás a třetí pozici Breena 20 tipujících.

KO otázka na letošní jedenatřicátou soutěž zněla: Dokončí Jarek Orsák soutěž v Top5? Ano nebo Ne? Jarek Orsák začal ve Švýcarsku 11. časem, poté ale zrychlil a v cíli na něj čekala 5. příčka. Správně je tedy odpověď ANO a 225 tipujících si polepšilo o 4 body.

S žolíkem získal nejvíce bodů z Rally du Valais future boy (30 bodů). Letos ale vyhrávají soutěžící, kteří natipují nejvíce bodů bez žolíka. Nejúspěšněji tedy ze Švýcarska natipoval Pepula, který získal 25 bodů. Může se těšit na speciální triko od firmy UAX v hodnotě 472 Kč sponzorované Pivovarem Zubr. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro jedenatřicáté kolo tipovačky Jakub Voldřich, zjistíme, že dokázal trefit 5 jezdců v Top 8. Plusové body získává za umístění Jeremy Anciana. Musíme ale odečíst body za nesprávně zodpovězenou KO otázku a výsledkem je zisk 3 bodů.