20. 11. 2013 20:57 − 2839× − 5

Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 32. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z dvaatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 – Wales Rally GB.

Wales Rally GB

Dvaatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2013 se zúčastnilo 679 lidí. Nejčastěji jste ve svých tipech chtěli již tradičně vítězství Sebasteina Ogiera (ve 492 případech). To byl také správný tip a všichni se mohou radovat z bodů. Druhou příčku Jari-Matti Latvaly správně odhadlo 290 z Vás a třetí pozici Neuvilla pak 247 tipujících.

KO otázka na letošní dvaatřicátou soutěž zněla: Vyhraje Robert Kubica alespoň jednu rychlostní zkoušku? Ano nebo Ne? Robert Kubica na svoji premiérovou soutěž ve voze WRC v MS nebude vzpomínat v nejlepším. Jeho nejlepším umístěním v dílčí rychlostní zkoušce byla 6. pozice. Správně je tedy odpověď NE a 577 tipujících si polepšilo o 4 body.

S žolíkem získala nejvíce bodů z Wales Rally GB trojice nicků Laick, Pavel Petráš a Pulko (46 bodů). Letos ale vyhrávají soutěžící, kteří natipují nejvíce bodů bez žolíka. Nejúspěšněji tedy z Anglie natipoval Roomster2, který získal 28 bodů. Může se těšit na speciální triko od firmy UAX v hodnotě 472 Kč sponzorované Pivovarem Zubr. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email.

Vyhodnocení celého roku Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 přineseme během příštího týdne.