21. 2. 2014 10:00 − 2920× − 0

Ponďa hledá nového parťáka

Nová sezona tu bude už za pár týdnů a Ponďa stále hledá parťáka do teamu, který by se s ním střídal o jeho Citroёn C2R2 MAX.

Nová sezona tu bude už za pár týdnů a Ponďa stále hledá parťáka do teamu, který by se s ním střídal o jeho Citroёn C2R2 MAX a odjel s ním šampionát českých sprintů. Jedná se o stejný vůz, se kterým Ponďa vyhrál třídu RC4 na Jänner rallye 2014.

Ponďa má pro letošní rok v plánu velký mistrák, ale pro parťáka má připravenou další převodovku, spojku, poloosy, brzdy a kola. Každý by si ujel své kilometry na svých věcech.

Nájemné zahrnuje kompletní profesionální servis: Servisní vozidlo včetně stanu a náhradních dílů, dva profesionální mechanici, doprava vozu na závod, pneumatiky dle výběru, benzín, možnost testování v Bělé pod Bezdězem. Dále umíme zařídit ubytování, přihlášení, platbu startovného, vyřízení licencí – kompletní Ponďovo know-how co se závodů týče. Auto lze pojistit pro případ nehody.

Hledáme pouze vážného zájemce, nejlépe se zkušenostmi z nižších tříd, který odstartuje minimálně do pěti závodů. V případě vážného zájmu volejte nebo pište Ponďovi.

Kontakt: ponda(zavináč)ponda.cz ; +420 608 405 066

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama