28. 4. 2014 15:30 − 3958× − 2

Historie československých rallye – 3. díl

Během několika dní vyjde 3. díl Historie československých rallye, který tentokrát „mapuje“ soutěže ve východních Čechách.

Během několika dní vyjde 3. díl Historie československých rallye, který tentokrát „mapuje“ automobilové soutěže ve východních Čechách.

Kniha má 220 stran formátu A5 a na více než sto stranách jsou fotografie a obrázky. Větší prostor je věnován Rallye Jičín, Železnice, Hradec Králové, IDA nebo Vamberk. Nechybí opět medailonky jezdců a posádek. Objevují se zde například informace o kariéře Antonína Muzikanta, bratrů Míčových, dámské posádky Chomínová – Slavíková, Václava Fejfara, Jana Špůra, nebo dvojice z Heřmanova Městce Čížek – Sobotka a řady dalších.

Knížku lze objednat na e-mailu autora: vydra.pavel@email.cz . Cena je 200 Kč + poštovné (doporučeně 50, na dobírku 80).

Komentářů celkem: 2
28. 4. 2014 16:07
0 0
Nějak mě uniklo, že kdy vyšel 1. a 2. díl. Na jaké oblasti byly zaměřeny?
28. 4. 2014 16:13
0 0
Zatím to byly myslím jen severní čechy, první díl Liberecko a okolí a druhý díl byl kolem Krušných hor? Tak nějak to je, mám ty knihy doma, je pravda, že u prvních dvou dílů tomu pan Vydra nedal velkou mediální kampaň, což je škoda. Sám vím, jak špatně se shání ucelené informace k těmto soutěžím, a tak každý kousek do mozaiky je dobrý. Jinak myslím, že už se připravuje i 4. díl a ten by měl být o soutěžích v západních čechách.

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama