9. 5. 2014 08:39 − 767× − 0

Voldřich s Mikulíkem byli na Lavanttalu úspěšní

Jakub Voldřich má za sebou druhý závod Mitropa Rallye Cupu.

Jakub Voldřich má za sebou druhý závod Mitropa Rallye Cupu. Byla jím Lavanttal Rallye, jejíž rychlostní zkoušky byly namotány okolo dolnorakouského města Wolfsberg, ve kterém bylo i centrum závodu. Nutno říci, že se závod týmu Voldřich Motorsport vydařil. Jak Jakub Voldřich, tak i spolujezdec Jan Mikulík si odvezli domů další cenné zkušenosti.

Celý závod probíhal pro tým bez větších potíží. Jakub Voldřich se snažil jet atraktivně, užít si závod a pobavit diváky. Při této snaze se mu ale povedlo v předposlední rychlostní zkoušce přetočit v úzkém auto a lehce poškodit o mez práh vozu. Jednalo se ale pouze o drobnou kosmetickou vadu, která nebránila tomu, aby posádka závod dokončila na 54. místě absolutně, na 9. místě ve třídě RC4, na 19. místě celkově v Mitropě a na skvělém 3. místě mezi juniory.

"S Honzou jsme si Lavanttal maximálně užili a naučili jsme se spoustu nových věcí. Dalo by se říci, že dojetím jsme složili státnice z této rally," řekl po závodě Jakub Voldřich. "Ve snaze pobavit velké množství fandících diváků jsme udělali chybu, kterou jsme ztratili 20 sekund a pozici ve skupině, ale nevadí, zážitek převažuje."

Další soutěží, kde bude Voldřich Motorsport startovat v rámci Mitropa Rally Cupu, je prestižní a velmi náročná Rally Saturnus ve Slovinsku, která se koná již za dva týdny, 23. – 24. května. Pro další zajímavosti z prostředí týmu můžete sledovat naší webovou stránku www.voldrich-motorsport.cz nebo naší Facebookovou stránku Voldřich Motorsport (https://www.facebook.com/VoldrichMotorsport).

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama