29. 6. 2014 18:59 − 2760× − 0

Program Rally Bohemia v časopise AUTO 7

Na novinových stáncích je k zakoupení časopis AUTO 7 obsahující oficiální program a mapy Rally Bohemia.

Rally Bohemia, soutěž zařazená do Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally a Mistrovství České republiky v rally historických automobilů odstartuje v pátek 11. července v Mladé Boleslavi.

Příznivci motoristického sportu, kteří rádi dopředu plánují svůj program na tratích rychlostních zkoušek, mohou již od pondělí 30. června u prodejců tisku zakoupit aktuální vydání motoristického časopisu AUTO 7, které kromě jiného obsahuje i oficiální program Rally Bohemia 2014 včetně map rychlostních zkoušek a fotografie s popisem diváckých míst. Časopis AUTO 7 číslo 13/2014 je možné zakoupit po celé České republice a bude v prodeji také v místě konání Rally Bohemia. Zájemci jej mohou získat na ředitelství Rally Bohemia ve ŠKODA Muzeu, v prostoru slavnostního startu na Staroměstském náměstí a v servisní zóně na zaměstnaneckém parkovišti u 11. brány ŠKODA AUTO.

Rally Bohemia se uskuteční ve dnech 11. a 12. července 2014 v Mladé Boleslavi. Jejím tradičním generálním partnerem je automobilka ŠKODA AUTO, která vedle poskytnutí reprezentativního zázemí umožní start svým továrním posádkám s vozy ŠKODA Fabia Super 2000. Více se o Rally Bohemia dozvíte na stránkách www.rallybohemia.cz a na Facebooku www.facebook.com/rallybohemia.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!