19. 3. 2004 00:00 − 2531× − 0

Bratři Vojtěchové v barvách OMV

Již na Šumavské Rally pojedou oba peugeoty bratrů Vojtěchů v barvách OMV Rally Teamu.

Štěpán a Tomáš Vojtěchové budou jezdit za OMV Rally Team. Co očekávají od vstupu nového partnera ? A jaké jsou jejich cíle pro tuto sezónu?

Již na Šumavské Rally pojedou oba peugeoty bratrů Vojtěchů v barvách OMV Rally Teamu. Spolupráce byla navázána těsně před začátkem sezóny a o tom, že nebude krátkodobou záležitostí není nejmenších pochyb. „Společnost OMV se stane pro budoucí dvě sezóny hlavním partnerem libereckého týmu, který ponese její jméno,“ říká manažer teamu Tomáš Pochop a dodává: „Ve spojení s naším dalším partnerem, společností TRW, tak vzniklo velmi silné spojení, jež znamená výraznou podporu pro náš team.“ Starší z bratrů Tomáš Vojtěch, hodnotí nového partnera pozitivně: „ Vstup OMV kvituji s povděkem, je to velmi solidní a silný partner, což nám umožnilo vybudovat stabilní zázemí a my se teď můžeme plně soustředit na vlastní závody“. A čeho chce nový OMV Rally Team dosáhnout? „ Našim cílem je neustále postupovat dopředu,“ říká Štěpán Vojtěch, což potvrzují i slova jeho bratra Tomáše: „ Rádi bychom naplno zúročili zkušenosti z minulé sezóny která byla spíše seznamovací, naše cíle jsou určitě ty nejvyšší.“

Příznivci motosportu se mají na co těšit. S podporou OMV totiž došlo ke změně plánů a kromě MMČR budou posádky ve složení Tomáš Vojtěch – Miroslav Fanta a Štěpán Vojtěch – Michal Ernst startovat též v kompletním rallysprintovém šampionátu.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!