10. 11. 2014 18:36 − 6761× − 0

Soutěž o kalendář Škoda 2015

Díky spolupráci se Škodateamem Vám přinášíme možnost vyhrát nástěnný kalendář, na kterém naleznete samé krásné škodovky.

Díky dobré spolupráci se Škodateamem Vám přinášíme možnost vyhrát nástěnný kalendář, na kterém naleznete samé krásné škodovky. A také krásnou dívku, letos ještě vylepšila krásné vozy Pavlína Karásková. V kalendáři pro příští rok můžete nalézt Škodu 130 RS, se kterým v roce 1981 bojovala posádka Vojtěch – Enge a druhý vůz posádky Martinovský – Michl – Vaníček. V květnu otočíte na stránku, kde objevíte vůz Škoda 110L Rallye v původním nálezovém stavu po rakouském jezdci Hans-Peter Krakhoferovi. Předokolky v kalendáři zastupují dva vozy Škoda Favorit – posádky Tesař – Ondroušek a bývalý vůz Škoda Motorsport Denmark posádky Jens-Age Sörensen – Erik Kristensen.

Již klasikou je velký formát A2+, tedy 630 x 480 mm! Škodateam posílá kalendáře v kvalitních obalech, což je záruka krásného kalendáře i po zpracování poštou.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se stala mladoboleslavská Škoda vítězem Mistrovství Evropy značek cestovních vozů?

Správné odpovědi zašlete do úterní půlnoci 11. listopadu 2014 na mailovou adresu erman@skodateam.cz a nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Do předmětu uveďte "Soutěž o kalendář Škoda 2015". Kdo nechce čekat až do vyhlášení výherců a chce mít jistotu, že kalendář dostane, tak si ho samozřejmě může objednat na adrese www.skodateam.cz za lidových 190 Kč.

Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí a zveřejněni na eWRC.cz. Taktéž je budeme informovat emailem. Hodně štěstí!

Odkaz na nákup kalendáře

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama