4. 11. 2014 20:24 − 5215× − 1

Další hvězda Setkání mistrů přijíždí z Itálie

Z Itálie přijde další hvězda programu XIII. Setkání mistrů. Bude jím showman Paolo Diana s Fiatem 131 Abarth.

 • Z Itálie přijde další hvězda programu XIII. Setkání mistrů. Bude jím showman Paolo Diana s Fiatem 131 Abarth, který doplní Fina Juhu Kankkunena.
 • Ve dnech 22. a 23. listopadu 2014 se na autodromu v Sosnové u České Lípy uskuteční XIII. Global Assistance Setkání mistrů kde bude v tomto roce bezpochyby největší hvězdou čtyřnásobný mistr světa v rally a vítěz Rallye Paris Dakar z roku 1988 Fin Juha Kankkunen, který odstartuje se Škodou Fabia WRC a s historickým Opelem Kadett C-GT/E 16V. Diváci se mohou těšit na hlavní program v neděli 23. listopadu a během soboty 22. listopadu sledovat volné jízdy na ploše autodromu a navštívit servisní zázemí.


  Foto: Martin Trdla

  XIII. Global Assistance Setkání mistrů letos získává další lákadlo pro diváky, kterým je italský rallyový showman Paolo Diana. Ten dokáže v Itálii vyvolat naprosté šílenství diváků u rychlostních zkoušek, kdy se svým upraveným Fiatem 131 Abarth projíždí všechny zatáčky, ale i roviny prakticky neustálým smykem. Italští fanoušci jej milují a znají jej už i čeští rally fans, kterým se Paolo Diana už v minulosti představil při několika startech v České republice. Pořadatelé XIII. Global Assistance Setkání mistrů zařadili Itala Paolo Dianu do exhibiční části programu, kde bude jeho cílem hlavně pobavit přihlížející fanoušky a nebude se mu měřit čas. V exhibiční části programu jej doplní další známí soutěžní jezdci, jejichž jména návštěvníky XIII. Global Assistance setkání mistrů také jistě nadchnou.

  XIII. Global Assistance Setkání mistrů se odehraje v Sosnové u České Lípy 22. a 23. listopadu 2014 a setkají se na něm mistři volantu z rally, rallycrossu a autokrosu z České republiky, ale i ze zahraničí. Více informací o XIII. Global Assistance Setkání mistrů a dalších akcích na autodromu v Sosnové, najdete na www.autodrom.cz a na facebooku.

  Komentářů celkem: 1
  5. 11. 2014 22:09
  0 0
  už minimálně 35 let miluju tehle sport s názvem relye smajlíksmajlíksmajlíksmajlík
  sosnová vždy byla a bude a zase bude super raly sport smajlíksmajlíksmajlíksmajlík

  Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

  reklama