27. 11. 2014 13:40 − 2706× − 2

Rally4Now – Mediasport.cz – nyní i pro iOS

Rally4Now a Mediasport.cz vám přinášejí novou verzi aplikace Rally4Now teď i pro iOS.

RALLY4NOW a Mediasport.cz vám přinášejí novou verzi aplikace Rally4NOW teď i pro iOS. Můžete si ji hned vyzkoušet na následujícím podniku TipCars Pražském Rallysprintu, který se jede již tuto sobotu 29.litopadu a kam vás srdečně zveme.

Přímo na divácké místo vás zavede nová funkce aplikace – navigace vytvořená ve spolupráci s aplikaci WAZE (https://www.waze.com/cs). Navíc pro všechny závody v Českém šampionátu můžete v zabudované mapě prohlížet všechny trasy rychlostních zkoušek, polohy diváckých míst či servisu a navigovat se při přesunech z jednoho místa na druhé. Díky aktuálním uzavírkám místních komunikací, integrovaným do navigace, bude váš přesun rychlý a bezpečný.

Všechny funkce známé z verze pro Android zůstávají zachované, a tak máte přehled o aktuálním průběhu závodu s časem posádek a jejích grafickým porovnáním. Dále získáváte aktuální informace ze závodu jako například počasí, podmínky panující na tratích. K dispozici jsou rovněž všechny aktuální časové harmonogramy závodu.

Neoddělitelnou součástí je také sekce videa, kde je možné sledovat na mobilu jak reportážní videa z rally, tak i onboardy, jako na webové stránce Mediasport.cz

Aplikaci RALLY4NOW naleznete na www.rally4now.com a je stále zdarma!

Komentářů celkem: 2
27. 11. 2014 15:52
0 0
Nevypada to spatne. Nevite nekdo, jestli je v plánu i verze pro Windows Phone?
28. 11. 2014 20:10
0 0
Škoda, že to nefičí na starších androidech... smajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama