28. 1. 2015 20:49 − 2264× − 0

Hokejová benefice jezdců Rally pobaví diváky ve Zlíně je tu

Již posedmé se na ledě zimního stadionu Luďka Čajky sejde v sobotu 31. ledna od 17. hodin parta jezdců rally.

Již po sedmé se na ledě zimního stadionu Luďka Čajky sejde v sobotu 31. ledna od 17. hodin parta jezdců rally, aby podpořila dobrou věc a zároveň pobavila v době závodního klidu nejen sebe ,ale hlavně přihlížející diváky.

V rámci sedmého ročníku Rally Ice Tour, se na ledové ploše v hokejové výstroji potkají například Roman Kresta s devátým mužem úvodní soutěže mistrovství světa Martinem Prokopem. Nejen oni, ale i ostatní hráči svou účastí přispějí na dar dvěma handicepovaným holčičkám ze Zlína Ivě Karáskové a Nikole Hlavinkové. ,, Na zápas se opět velmi těším, neboť se určitě sejde zase velmi dobrá parta a pobavíme diváky. Ti jak věřím, nám jistě budou po celou dobu z plných sil fandit," doufá rodák z nedaleké Trnavy Roman Kresta. ,, Jsem rád, že i nadále při této příjemné akci můžeme udělat radost někomu, kdo to opravdu potřebuje, což je v dnešní nelehké době jistě velmi pozitivní gesto," vyzdvihnul hlavní důvod tohoto přátelského setkání mimo závodní tratě několikanásobný český šampion.

Svou účastí jistě potěší fanoušky i herec Kryštof Hádek, známý například z filmů Bobule či Tmavomodrý svět. Kryštof bude jistě rád k dispozici v rámci autogramiády či focení. Kromě něj bude dalším hostem kapitán extraligových hokejistů Zlína Petr Čajánek, který rovněž přispěl na dar pro obě holčičky a bude se i podílet na jeho předání. Dalším z hostů, kteří tradičně nebudou při Rally Ice Tour chybět je ředitel Zlínské Barum Czech Rally pan Miloslav Regner. ,, Rally a hokej patří neodmyslitelně ke Zlínu, takže ani letos nevynechám možnost být u této velmi příjemné akce s partou lidí se srdcem na správném místě," vzkázal Regner fanouškům.

Kromě zajímavých hostů a utkání jezdců rally, čeká na všechny fanoušky i bohatý doprovodný program. ,, Přibližně od šestnácté hodiny bude před stadionem k vidění premiéra nejnovějšího sanitního vozu VW Transporter T5 Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje.Tento vůz si bude samozřejmě možné detailně prohlédnout i s odborným výkladem. Dále nemohou chybět ani soutěžní speciály a jejich zmenšeniny v podobě RC modelů.V prostorách občerstvení bude umístěná Výstava fotografií z Rally Dakar a v neposlední řadě čeká na diváky i bohatá tombola," připomíná vskutku bohatý doprovodný program hlavní organizátor akce Vladimír Barvík.

Bude tedy jistě stát za to přijít v sobotu 31. ledna od 17. hodin na zimní stadion do Zlína a vychutnat si naplno atmosféru sedmého ročníku hokejové Rally Ice tour. Vstup na akci je stejně jako v předchozích letech zcela zdarma.

Soupiska Morava :

Brankáři: Vopatřil Martin,Orava Radim

Jelínek Jan,Hejtmánek Jan,Kresta Roman,Kubala Jan,Řeháček Henrich

Kučera Ladislav,Sovják Leoš,Šivic Pavel,Barvík Adam,Holík Marek

Prášil Pavel,Tureček Martin,Chytka Viktor,Kříž Ladislav,Tománek Jan

Firla Lumír,Jakeš Miroslav,Norek Igor,Mikulaštík Silvestr,Mechl Viktor

,,Trenér " : Miloslav Regner

Soupiska Čechy :

Brankář : Jirsa

Hůla Aleš,Brynda Jiří,Hůla Radek,Kouřil Martin,Prokop Martin

Gavlák Peter,Ernst Michal,Stejskal Václav jun.,Horáček Michal,Stejskal Václav sen.

Petráš Michael,Černohorský Petr,Motz Petr,Peták Josef,Plachý Tomáš

Večerka Michal,Trněný Karel,Skácelík Jan,Dunovský Václav,Navrátil Jakub

,,Trenér " : Jan Regner

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!