Aleš Holakovský - eWRC.cz
3. 2. 2015 07:59 − 2259× − 0 0

Želechovická beseda se soutěžáky bude posledního února

Světová i evropská rallyová sezona již začala, a pozvolna se blíží i začátek sezony republikové.

Světová i evropská rallyová sezona již začala, a pozvolna se blíží i začátek sezony republikové. Proto je na čase oznámit termín besedy se závodníky rally, kterou pro Vás i letos připravuje občanské sdružení Rally Klub Paseky ve spolupráci s dlouholetými partnery AK Rallysport Brno o.s. a TJ Sokol Želechovice. Předsezónní setkání jezdců, spolujezdců, pořadatelů a především fanoušků rally, nebo-li již VIII. ročník Besedy se závodníky rally, se bude konat v sobotu 28. 2. 2015 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína.

„Na akci jsou jako vždy srdečně zváni všichni fanoušci se zájmem dozvědět se novinky před letošní sezonou i zajímavosti z historie automobilových soutěží. Vzhledem k tomu, že české šampionáty letos prodělaly největší organizační změny za posledních patnáct let, tak jistě bude o čem diskutovat. Fanoušci zde mají jedinečnou příležitost pobavit se se svými oblíbenými jezdci, spolujezdci či pořadateli osobně,“ zve za pořádající Rally Klub Paseky hlavní organizátor Jaroslav Krajča, a dodává: „Jak se již stalo zvykem, určitě se dostaví jak jezdci z naší rallyové špičky, tak z rallyové historie, od kterých máme již přislíbenou účast.“ Pořadatelé by rádi uvítali i závodníky z Rallye Dakar, ale ohledně případného potvrzení jejich účasti budeme muset ještě počkat. Atmosféru želechovické besedy Vám může přiblížit videosestřih z loňského ročníku okomentovaný známým komentátorem a hostem besedy Vladimírem Dolejšem.

Podrobnější informace Vám přineseme ještě ve zprávě před konáním vlastní besedy. Osvědčený formát akce však zůstane zachován. Fanoušci tedy mohou těšit kromě vlastní besedy se závodníky a dalšími hosty také na jízdy závodníků i fanoušků na rally-trenažeru, autogramiádu a bohatou tombolu o ceny s rally-tématikou. Zajímavostí bude představení nedávno vyšlé nové knihy o rallye možnost položit dotazy jejímu autorovi. Moderování besedy se ujme osvědčená dvojice z minulých let Aleš Holakovský a Jan Vaškovič.


Foto: Jiří Hejtmánek


Foto: Jiří Hejtmánek

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama