3. 2. 2015 18:40 − 1605× − 0

Craig Breen má políčeno v Lotyšsku na vítězství

Jedním z největších aspirantů na vítězství na nadcházející druhé kolo ERC, Rally Liepaja, bude Craig Breen.

Jedním z největších aspirantů na vítězství na nadcházející druhé kolo ERC, Rally Liepaja, bude Craig Breen. Od včerejška čerstvě pětadvacetiletý jezdec usedne již tradičně se Scottem Martinem do Peugeotu 208 T16. Před startem v Lotyšsku trénoval ostrovní soutěžák ve Finsku.

V úvodní soutěži ERC Craig Breen havaroval hned v první rychlostní zkoušce. Ani v dalším průběhu soutěže, kdy už jel mimo klasifikaci, se na sněhové soutěži neprosadil. V Monte Carlu už si počítal Ir mazácky a díky svému výkonu slavil v cíli legendárního podniku 2. místo ve WRC2. Plusové body má mezi aspiranty na prvenství v Rally Liepaja 2015 i díky svým dvěma účastem v této lotyšské soutěži. V roce 2013 dojel na druhé příčce, loni bral body za třetí pozici.

"Už se nemůžu dočkat letošního ročníku soutěže. Po našem druhém místě v Monte Carlu a díky zkušenostem z této rally, jsme odhodláni bojovat o vítězství," prohlásil odvážně Craig Breen. Jeho největšími soupeři budou Kajetan Kajetanowicz a Alexey Lukyanuk. Rally Liepaja startuje v sobotu, vítěze budeme znát v neděli v podvečer.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama