Historie české rally je vyprodaná!

Na besedu do Želechovic přivezeme úplně poslední knihy. Nakladatelství totiž hlásí: Máme vyprodáno!

Blahopřejeme Michalu Forstovi, který knihu napsal, i nakladatelství Cpress, jež ji vydalo. Máme velikou radost, že se nám propagace zdařila a přispěli jsme k úspěšnému prodeji Historie české rally. Byli jsme s ní v Praze, Mladé Boleslavi a poslední zbývající knihy přivezeme na besedu do Želechovic. Chystáme se za fanoušky motoristického sportu také na Příbramsko a Plzeňsko – ale to už s sebou budeme muset vzít nový titul!


Posádka Srnský – Syrovátko získala s kupátkem Škoda 110 R dva tituly ve třídě A2 do 1150 ccm.

Těšíme se na vás tuto sobotu 28. února na Besedě se závodníky rally, kterou v Želechovicích nad Dřevnicí již poosmé organizuje Jaroslav Krajča. Historii české rally budeme prodávat za autogramiádovou cenu 330 Kč (místo 399 Kč). Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost nechat si knihu podepsat od jejího autora i hostů besedy, závodníků rally!

Díky dobré spolupráci s nakladatelstvím Cpress nasazujeme podobně příznivé ceny ještě u několika dalších titulů. Například u knihy Umění řídit (alias Horký volant) od Dalibora Janka, a publikacích o sportovních a závodních automobilech Škoda, včetně historie slovutné Škody 130 RS.


Foto: Historie české rally

Na začátku listopadu 2014, krátce po jejím vydání, jsme Historii čedské rally i Michala Forsta představili v rámci autogramiády s povídáním na půdě slavné Malostranské besedy. Pozvání přijali Václav Blahna, Josef Peták a Marcel Tuček, moderování se ujal Vladimír Dolejš. Můžete se přesvědčit, že do toho všichni hosté šli s vervou!

V prosinci jsme prodej knihy podpořili na další besedě automobilových závodníků a fanoušků. Pořádal ji Vlastík Resl v Mladé Boleslavi – Čejeticích a na pódiu zasedla pestrá směs zástupců různých disciplín, věku a zkušeností, včetně legendárního Břetislava Engeho. Opět přijel i Michal Forst, a vedle obligátních podpisů přidával do knih i věnování, která s přibývajícím večerem nabírala stále osobnějšího rázu… A jak jsem tehdy slíbil, s Michalem ještě rozhodně nekončíme!

Komentářů celkem: 3
25. 2. 2015 21:25
0 0
To je nadpis jak z Blesku, nebo z Aha! Historie české rally je vyprodaná!
Této knihy je plný internet, dokonce za nižší, stejnou, nebo obdobnou cenu jako je ta vaše autogramiádová. Chtělo by to trochu ubrat plyn a zas tak na to netlačit!
25. 2. 2015 21:35
0 0
Vědecká knihovna Olomouc to jistí. Mají jeden exemplář na zapůjčení. smajlík
26. 2. 2015 15:53
0 0
Zdravím smajlík Prosím, všimněte si perexu - Nakladatelství hlásí: Máme vyprodáno. Nakladatel nemá na skladech ani jeden kus, tedy má vyprodáno. Distributoři včetně knihkupectví by ještě nějaké knihy mít měli. My také ještě nějaké máme, ale na rozdíl od distributorů si nemusíme hlídat marže. Při představení knihy a první autogramiádě jsme po dohodě s Albatrosem směli jít s cenou na 300 Kč, od té doby držíme 330 Kč. Levněji jsme ji nikde neviděli, ani by to nemělo jít. I tuto cenu si můžeme dovolit jen proto, že na knize nevyděláváme, ale snažíme se takto dělat něco pro lidi, jako jsme my, tedy fanoušci rally. V tomto případě je ta cena navíc konečná, protože knihy přivezeme až na místo, čili se na rozdíl od eshopů ušetří na poštovném.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!