19. 2. 2006 00:00 − 2666× − 43

eWRC video 41. Mogul Šumava Rally

"Mravenczův" sestřih toho nejzajímavějšího, co se mu podařilo natočit na právě skončené Mogul Šumava Rally.

Bláznivé počasí asi pořádně zamotalo hlavy jezdcům při volbě pneumatik, ze strany pořadatelů se ale v tomto směru jednalo o dobře zvládnutou situaci a nenastaly žádné problémy, které by se podobaly nepovedeným rokům 2003 a 2004.

Nejlépe se s proměnlivými podmínkami na trati vypořádala dvě rakouská esa Baumschlager a Mörtl. Všude, kde jsme je viděli, předváděli opravdu dobrý sport. Pěkně se koukalo i na českou enkařskou špičku, která na kluzkém povrchu předváděla, že bokem se dá kvalitně jezdit i s enkem. Vyzdvihnu výkon Karla Trojana, Vojtu Štajfa, Míru Caise a Emila Trinera, kteří se s enkem sžili velmi pěkně. Pokud jel Pavel Valoušek, tak ostatním předváděl, jak se jezdí na sněhu. Opravdu bych ho chtěl vidět na tomto povrchu s WRC. Velká škoda odstoupení Štěpána Vojtěcha. Naprostým zklamáním, či spíše zoufalstvím, bylo vystoupení Karla Trněného s jediným WRC v poli. Éře WRC již opravdu odzvonilo a dívat se na jedno trápící se WRC v poli asi nemůže těšit ani nejzarytějšího fandu těchto skvostů.

Naopak, na několika místech jsem byl šokován parádními průjezdy Jaromíra Tarabuse s N2 Hondou. Na videu se podařilo zachytit odstoupení Milana Lišky, který v Bořanovicích poškodil zavěšení zadního kola.

Věřím, že Vám přišel vhod „průvodce Rally Šumava“ a že se Vám bude video líbit.

Download:
eWRC video 41. Mogul Šumava Rally

Komentářů celkem: 43
21. 2. 2006 00:57
0 0
Jo,diky.Už to jde!
Ja ne
21. 2. 2006 19:02
0 0
Sice to mám stáhnuté, ale nejde mi to přehrát. Neporadí mi někdo???
21. 2. 2006 20:00
0 0
Těžko říct, je to ve zcela univerzálním formátu. Ono se to video občas nerozběhne samo, tak to musíš spustit v prohlížeči ručně.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!