Jakub "kuře" Kura - eWRC.cz
26. 5. 2015 11:16 − 10092× − 28

Sébastien Ogier se vrací ke svým výrokům v cíli Portugalska

Sébastien Ogier dojel v Portugalsku na druhé příčce a nyní objasňuje, co myslel svým komentářem po dojezdu do cíle poslední zkoušky.

Pro Sébastiena Ogiera znamenala Portugalská rally druhou příčku, na kterou se musel probojovat z 6. pozice, která mu díky čištění trati patřila po první etapě. V těch dalších už nejel jako úplně první, což se pozitivně projevilo na jeho časech a dvojnásobný mistr světa postupně stoupal pořadím a jediným, kdo jej udržel za zády byl vítězný týmový kolega Jari-Mati Latvala. Náladu si Ogier spravil alespoň vítězstvím v PowerStage, ale jeho komentář po dojezdu závěrečného testu se nesl ve formě, která si vyžádala Francouzovo doplnění po opadnutí vášní ze soutěže.

Po RZ16 znělo hodnocení soutěže od Sébastiena Ogiera následovně: "Vím, že toto je šťastný den pro mnoho lidí, protože to vypadá, jako že je to nuda, když vždy vyhrává ten nejlepší. Takže tento víkend ten nejlepší nevyhrál, ale pořád je to pro mě fantastická rally." Z tohoto komentáře se dá usuzovat na mnohé, ale aby ujasnil svá slova, doplnil později Seb Ogier ke svému zhodnocení soutěže více. "Mluvila ze mě frustrace, zejména ve chvíli, kdy jsem byl ještě pořádně nažhavený. Mám vždy problém kontrolovat mou frustraci, prostě jsem takový. Vždy řeknu, co si myslím," přiznává se k nepoužívání diplomatických řečí Francouz.

"Na konci zkoušky jsem řekl, že to bylo frustrující, že nejlepší jezdec o tomto víkendu nevyhrál. Řekl jsem to, ale musím také říct, že to není Jariho chyba, že měl tuto výhodu. Taková jsou pravidla, prostě to tak je a on odvedl práci, kterou měl a udělal ji velmi dobře. Zejména v neděli jel jak nejrychleji uměl, aby mě udržel za sebou, takže mu a Miikkovi patří gratulace. To bylo potřeba dodat," uzavírá Sébastien Ogier.

Komentářů celkem: 28
27. 5. 2015 09:16
0 0
To je divné,kde je WRCLukes?Proč ho nehájí?Jinak za mě je Oží asi momentálně nejlepší jezdec ve startovním poli,ale mohl by projevit trochu ucty ke svým soupeřům.Já vím někdy je to dost těžké,měl by více přemýšlet nežli něco řekne.Vítězství si Jari plně zasloužil a doufám,že v tom bude pokračovat smajlík smajlík smajlík smajlík
27. 5. 2015 09:37
0 0
chlapi, trochu úcty k padlému Trollovi, budiž mu internetové propadliště lehké...
27. 5. 2015 09:50
0 0
On OGI ale opravdu nejlepší je.
Ví to on a ví to i všichni ostatní.
Jeho výrok působí namyšleně, ale jsou to fakta.
Prostě není lepšího a dlouho nebude.
27. 5. 2015 09:57
Upraveno 10:03
0 0
no, o jednom lepším bych věděl, ale ten se "zahazuje někde na okruzích" smajlík
27. 5. 2015 10:10
Upraveno 10:11
0 0
WRCLukes dostal banána? smajlík čest jeho památcesmajlík Jinak abych nebyl uplně mimo téma - myslím, že Ogi to tímhle prohlášením moc nevylepšilsmajlík Je to takovej dobrá, ani se na toho Latvalu nezlobí, že vyhrál, není to jeho chyba....smajlík
27. 5. 2015 11:18
Upraveno 11:19
0 0
Když jsem četl začátek, myslel jsem, že se omluví... smajlík ale potom jsem vybouchnul smíchy smajlík smajlík
Doufám, že to nejen Latvalovi dodá správnou kuráž a ukážou mu smajlík
27. 5. 2015 11:39
Upraveno 11:39
0 0
již to řekl sám pan Loeb, v době když byli spolu u Citroenu, "myslím, že by měl (Ogi) míň mluvit", a měl pravdu. Co je platný, že je teď nejlepší, když se neumí prezentovat.
28. 5. 2015 17:18
0 0
Je sice momentálně nejlepší na světě, ale jak první komentář, tak jeho "oprava" je typickou ukázkou neúcty a nulového respektu k soupeři. A to do jakéhokoliv sportu prostě nepatří ať máte titulů kolik chcete.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!