17. 8. 2015 07:36 − 6651× − 23

Poděkování a informace pro diváky barumky

Organizátoři zlínské rally přistupují i v letošním roce k výběru vstupného.

Barum Czech Rally Zlín je jedním z největších motoristických podniků v České republice a každoročně ji navštěvují davy motoristických fanoušků z celé Evropy. Díky spojení s FIA Mistrovstvím Evropy v rally není jednoduché na podobně rozsáhlý podnik najít finance. Proto pořadatelé barumky vybírají vstupné na rychlostních zkouškách. Vy diváci jste jedním z významných partnerů pro pořadatele, za což Vám velmi děkujeme. Tato finanční částka ze vstupného tvoří důležitou položku v rozpočtu barumky.

Organizátoři zlínské rally podobně jako řada světových motoristických podniků přistupují i v letošním roce k výběru vstupného na rychlostních zkouškách a dalších místech. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky. Výběr vstupného bude organizován v areálu servisní zóny v Otrokovicích, kvalifikační RZ i shakedownu mezi Komárovem a Pohořelicemi i na všech rychlostních zkouškách s výjimkou divácké Super RZ v ulicích Zlína (zde bude vybíráno vstupné pouze ve VIP zóně). Vedle páteční divácké noční erzety v ulicích krajského města nebude vybíráno vstupné na slavnostní start a cíl soutěže na zlínském náměstí před radnicí.

VSTUPNÉ:

Visačky a vstupenky opravňují jejich držitele ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky – a to na technickou přejímku, na jednotlivé rychlostní zkoušky a umožňují přístup do servisu v otrokovickém areálu Continental Barum s.r.o. Tam letos opět proběhne rovněž technická přejímka naplánovaná na čtvrtek 27. srpna.

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek. Cena lístku pro JEDNORÁZOVÝ VSTUP na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny bude 90 Kč. K těmto lístkům budou v diváckých místech a parkovacích lokalitách vydávány ještě informační letáky. Jednorázové lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny zejména pro ty, kteří během rally navštíví dvě až tři rychlostní zkoušky. Dále jsou k dispozici visačky (permanentky) VOLNÝ VSTUP v ceně 300 Kč, které platí po dobu čtyř dní a diváci se díky nim mohou dostat do všech následujících diváckých prostorů:

Čtvrtek 27. srpna: technická přejímka (Otrokovice, areál Continental Barum s.r.o.)
Pátek 28. srpna: kvalifikační RZ, shakedown (Pohořelice), servisní zóna Otrokovice
Sobota 29. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, servisní zóna Otrokovice
Neděle 30. srpna: RZ 10, 11, 12, 13, 14, 15, servisní zóna Otrokovice

Při pořízení visačky v ceně 300 Kč diváci nejenže ušetří, ale rovněž zrychlí přístup k rychlostní zkoušce, protože nebudou muset čekat u výběrčí služby na zaplacení. Visačky budou v prodeji na čerpacích stanicích v okolí trati rally od úterý 18. srpna, kompletní seznam prodejních míst bude k dispozici na oficiální internetové stránce www.czechrally.com.

VSTUP ZDARMA:

- děti do 10 let v doprovodu rodičů
- zdravotně postižení

Komentářů celkem: 23
19. 8. 2015 00:53
Upraveno 00:57
0 0
Původně napsal nokian


A zase fňukací téma vzdálenosti od tratě. Není soutěže, aby se "toto" na fóru neřešilo. To je fakt problém přijet na RZtu dřív, projít se po trati (stejně si dopředu děláme rozbory nad mapami) a najít si takové místo, kde b...
neboj zadne fnukaci téma nehodlam rozjizdet smajlík na RZ spime a kam pujdeme uz vime rok dopředu ale co je to platne když nas poradatel zazene za 20 stromu do lesa ? vis po polsku se to tezko hodnoti tam je to otom co ti trenky dovoli a jede se tam podstatne rychlej .... a uz davno vim ze pana Regnera a spol nezajima jestli fanoušek něco uvidi .... hlavne ze zaplati ....smajlík staci se podivat na první fotku u tohoto clanku z pinduli ... vevnitř zatáčky je to moc nebezpecne ... a dřív nebylo ....
19. 8. 2015 21:52
0 0
Jděte s těma kecama všichni do prdelkovic.
Když jedete na rally ven zaplatíte bez mrknutí oka podstatně víc než 300kč a ani se o tom nebavíte,nehledě k tomu že není možné stíhat ani tolik míst a Rz jako tady,když teda chceš a znáš kudy tudy do barum rally.
Ale to už je u našinců normální na vše a vždy jen kydat.
Myslím si že BR nemá u nás dlouhodobě konkurenci ve všech ohledech přípravy.
20. 8. 2015 05:22
0 0
rallymodels, mýlíš se skoro ve všem smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!