BP Note připravil posádkám Barum Rally překvapení

Je tomu přesně rok, kdy byl při Barum Czech Rally představen specializovaný blok pro spolujezdce BP Note.

Je tomu přesně rok, kdy byl při zlínské Barum Czech Rally představen specializovaný blok pro spolujezdce BP NOTE. V rámci testování prototypů bloku bylo úkolem 6 vybraných spolujezdců prověřit blok během náročného třídenního klání a poskytnou zpětnou vazbu pro doladění jeho konečné podoby.

Loňské testování proběhlo nadmíru úspěšně a tato pozitivní zkušenost významnou měrou napomohla k tomu, že ke spojení BP NOTE a Barum Czech Rally Zlín došlo i v letošním ročníku, a to v ještě výraznější podobě.

„Loňský projekt testování bloku BP NOTE během Barum Czech Rally Zlín se setkal s velkým ohlasem a zájmem ze strany spolujezdců. Od účastníků testování, mezi kterými nechyběly například spolujezdkyně Martina Šlehoferová nebo Veronika Havelková, jsme získali vynikající zpětnou vazbu a cenné podněty, které nám pomohly vytvořit co nejlepší blok pro rally spolujezdce,“ hodnotí Jiří Švec, zástupce BP NOTE.


Foto: Martin Husár

„Letos jsme se chtěli na Barum Czech Rally Zlín vrátit a prezentovat jejím účastníkům konečnou podobu bloku BP NOTE. Ve spolupráci s organizátory jsme si proto pro posádky přichystali překvapení v podobě výtisku bloku BP NOTE, který každá soutěžní dvojice obdržela během úterního výdeje itinerářů,“ říká Jiří Švec a pokračuje: „Barum Czech Rally Zlín je nejprestižnější soutěží v České republice a jednou z dlouhodobě nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených soutěží FIA ERC. Na základě kladných ohlasů věříme, že bloky BP NOTE pozitivní dojem zúčastněných posádek ze závodu dále umocnily.“

„Rádi jsme navázali spolupráci s BP NOTE, kteří po loňském zkušebním roce připravili pro každou z téměř 140 posádek blok BP NOTE zdarma. Vždy je dobré, když posádka při přebírání materiálů dostane do ruky neočekávanou věc, která pomůže zpříjemnit komfort při soutěži," dodává za pořadatele Petr Linhart.

Veškeré detaily o bloku BP NOTE naleznete na adrese www.bpnote.com, informace o uplynulém 45. ročníku Barum Czech Rally Zlín pak na internetových stránkách www.czechrally.com.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!