Jakub "kuře" Kura - eWRC.cz
10. 10. 2015 15:53 − 1298× − 0

Kajetan Kajetanowicz zvítězil v řecké kvalifikaci

Předposlední zastávkou letošního ročníku Mistrovství Evropy je Akropolis rally, kde kvalifikaci vyhrál Kajetanowicz.

Rally Acropolis má za sebou kvalifikaci a volbu startovního pořadí. S kvalifikační zkouškou dlouhou 3,1 kilometru si poradil v čase 2:16,002 a necelou půl sekundu byl rychlejší než druhý Alex Lukyanuk. "Povrch byl měkčí, než jsem čekal. Je to stejná zkouška, kterou použili v roce pro kvalifikaci při podniku MS a je to skvělá rychlostka," řekl ke kvalifikaci nejrychlejší Polák. Za Kajetanowiczem a Lukyanukem s Fiestami R5 byl pak třetí Breen, který se snaží živit naděje na titul, čtvrtý byl černý kůň soutěže Lambros Athanassoulas s Fabií R5 a pátý nejrychlejší se pak kvalifikoval Charles Martin s druhým továrním Peugeotem.