mediasport.cz - eWRC.cz
27. 10. 2015 14:57 − 3798× − 0

Svět motorů dnes nabídne zákulisí Škoda Motorsport

V úterý 27. 10. ve 20:15 odvysílá program ČT Sport druhý díl seriálu ze zákulisí Škoda Motorsport, tentokrát na téma fyzická příprava.

V úterý 27. 10. ve 20:15 odvysílá program ČT Sport druhý díl seriálu ze zákulisí Škoda Motorsport, tentokrát na téma fyzická příprava. Desetiminutový pořad je součástí 12dílné série, která nechává fanoušky nahlédnout do fungování jediného českého továrního rally týmu.

Dokumentární série se bude do konce letošního roku věnovat i technickým tématům jako je například vývoj speciálu Škoda Fabia R5 a propojení vývoje závodních a civilních vozů Škoda. Nebudou ovšem chybět ani díly věnované logistice továrního týmu, stravování a historii. V jednom z připravovaných dílů se divák dozví třeba i to, jak funguje zákaznický program týmu Škoda Motorsport – tedy jak v praxi funguje objednání, nákup a provoz speciálu Fabia R5 v rukou soukromých týmů. V jednotlivých dílech vystupuje vedle posádky Kopecký – Dresler i řada specialistů jak z týmu Škoda Motorsport, tak i z automobilky Škoda Auto a.s. Vedle obrazovek ČT Sport budou všechny pořady ke zhlédnutí v archivu iVysílaní na webu České televize a samozřejmě i na webu Mediasport.cz.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!