16. 11. 2015 14:22 − 1334× − 0

Ponďa na The Most Rally Sprint

O víkendu se Ponďa se svým týmem zúčastnil nultého ročníku The Most Rally Sprint Exhibition.

O víkendu se Ponďa se svým týmem zúčastnil nultého ročníku The Most Rally Sprint Exhibition, který se pořádal na mosteckém autodromu. Závod byl velice profesionálně připraven a za to se musí organizátorům vyseknout veliká poklona. V pátek se všechny soutěžní vozy zúčastnili spanilé jízdy na mostecké náměstí, která proběhla za účasti a pomoci policistů. Po příjezdu ke startovní rampě, byli všichni velice mile překvapeni zájmem a hojnou účastí diváků, kteří se i přes větrné a chladné počasí dostavili závodníky pozdravit. Na náměstí panovala nádherná a přívětivá atmosféra, která vygradovala velkým ohňostrojem.

V sobotu v poledne se na startu závodu sešla opravdu nabitá konkurence. Ponďa se jel do Mostu svézt se svou přítelkyní Markétou Jakeschovou na sedadle spolujezdce a tak nastoupili do závodu bez jakýchkoli ambicí a chtěli si pouze užít hezký den. Proto byli všichni velice mile překvapeni jejich dosaženými časy na rychlostkách a celkovým umístěním. Na poslední RZ to Ponďovi nedalo, rozhodl se jet naplno a byl z toho pěkný souboj o vítězství ve dvoukolkách s Filipem Marešem. Jeho průjezdy měli velký úspěch i u diváků.

Nakonec se tedy Ponďa umístil celkově 5. v konkurenci silných vozů a první ve dvoukolkách. Po hlavním závodě se jela i Slalom rally, které se Ponďa zúčastnil pouze pro zábavu. Proto ho velice mile překvapilo, když mu pořadatelé na cestě domů volali, aby se vrátil pro pohár za 3. místo. Byla to taková hezká tečka na konci krásného dne. Pro Markétu to bylo úplně první pohárové umístění. Celý náš tým děkuje divákům, kteří se, i přes opravdu nepříznivé počasí, přišli na závody pobavit a užít si s námi hezký den.

Posledním letošním závodem, kde se náš tým objeví, bude Pražský rallysprint, konaný 28.11. na Strahově. Na sedadlo spolujezdce usedne opět Markéta. Již tuto sobotu 21.11. se s námi můžete přijet pobavit do Bělé pod Bezdězem, kde se od 11:00 koná poslední Svezu i tebe.cz! roku 2015.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama