Jiří Vintr - eWRC.cz
26. 11. 2015 11:47 − 1598× − 0

Mexická legenda na pražském Strahově

Křest knihy Mexická legenda proběhne v servisu Pražského rallysprintu v sobotu v 11:15 a kmotrem knihy bude Petr Čtvrtníček.

Pražský rallysprint pro mnoho posádek i fanoušků tradičně uzavírá soutěžáckou sezónu v České republice a bývá tak dějištěm zajímavých premiér. A to nejen těch, které kombinují neobvyklé složení posádek či kombinaci pilotů a jednorázově pronajatých soutěžních speciálů. Tým Subaru Duck racing spolu se svými partnery připravil pro fanoušky neobvyklý dárek v podobě představení výpravné knižní publikace s názvem Mexická legenda. Autor Petr Dufek, někdejší šéfredaktor Světa Motorů a dlouholetý motoristický publicista, na 160 stranách zdokumentoval nejen historii slavného závodu La Carrera Panamericana včetně stopy českého rodáka Jaroslava Juhana, ale jako akreditovaný novinář a přímý pozorovatel letošního ročníku popsal atraktivním způsobem průběh celého závodu z pohledu dvou českých posádek – Vojtěcha Štajfa s Vladimírem Zelinkou na Subaru GSR a Petra Kačírka s Jaroslavem Jugasem na BMW CS E9.

Premiéra knihy a její slavnostní křest tak proběhne v servisní zóně Pražského rallysprintu v zázemí Duck racing/ Subaru Czech rally teamu v sobotu v 11:15 a kmotrem knihy se stane tradiční fanda rallye a značky Subaru, čtyřnásobný účastník Pražského rallysprintu na sedadle spolujezdce, herec a bavič Petr Čtvrtníček. Obsáhlou publikaci, plnou pestrých fotografií Petra Frýby, si na místě bude možné zakoupit za zvýhodněnou „vánoční“ cenu 299 Kč namísto doporučených 349 Kč.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!