--> -->
Vlastimil Resl - eWRC.cz
10. 12. 2015 21:54 − 2321× − 0 0

Beseda U Kepkeho je zde!

Čas příprav a plánování končí, třetí ročník besedy a autogramiády na sále čejetické hospody U Kepkeho je zde.

Čas příprav, plánování a komunikace s aktéry končí, a třetí ročník besedy a autogramiády na sále čejetické hospody U Kepkeho je zde. Již zítra, 11. prosince od 17 hodin, budou mít příznivci motoristického sportu příležitost setkat se a podebatovat s osobnostmi rallye, autokrosu a závodů do vrchu. Účast jich přislíbilo hned sedmnáct. Oživením programu bude představení nové stolní společenské hry Rallye Bohemia, která bude uvedena do prodeje ještě před letošními Vánocemi.

Beseda s motoristickými sportovci v Čejeticích U Kepkeho (obec v těsném sousedství Mladé Boleslavi) letos završí svůj hattrick. Vzhledem ke kapacitě pódia bude premiérově rozdělena na dvě skupiny. Ta první usedne ke svým stolům v 17 hodin a zhruba po hodině zakončí besedu s fanoušky autogramiádou.

Následovat bude představení společenské stolní hry Rallye Bohemia. Informace k ní přidává její duchovní otec Jan Prihara: „Hra je v současné době ve výrobě. Představeny budou její design a pravidla. Základ hry nespočívá pouze v náhodném házení kostkou, ale její aktéři budou muset zapojit i mozek. To znamená, že budou nuceni volit taktiku a uvažovat stejně jako posádky při skutečné rallye. Ve hře bude šest českých reálných posádek se skutečnými designy svých vozů. Některé z protagonistů mimochodem potkáte i na besedě.“

Již podruhé se této akce, v jejímž rámci potěší závodníci svojí návštěvou pacienty dětského oddělení mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice, zúčastní letošní vicemistr autokrosové Divize6 Jan Ratajský. „Byl jsem na premiérovém ročníku, který se mi moc líbil. Připadá mi jako dobrý nápad udělat něco pro nemocné děti a zároveň se setkat s kamarády a kolegy z různých disciplín automobilového sportu. Doufám, že dost příznivců dorazí i večer ke Kepkemu. Mám pro ně přichystány nové podpisové kartičky, připravené vyloženě pro tuto příležitost.“

Hostem, který bude vážit nejdelší cestu, je Miroslav Jakeš. Ten přijede až ze Vsetínska. „Zažil jsem dvakrát besedu v Želechovicích. Jsem tedy zvědav, jak bude vypadat ta čejetická a těším se na ní. Podpisové kartičky budu mít samozřejmě s sebou,“ zve fanoušky předloňský absolutní vicemistr republiky.

Zlatým hřebem podobných akcí bývá účast legendárních postav historie motoristického sportu. Na té páteční přislíbili účast Ladislav Křeček a Pavel Valoušek starší. A věřte, že když se tihle dva pustí do vzpomínání "jak to tenkrát bylo", je o zábavu i překvapující zjištění postaráno.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama reklama
-->