Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
„Shacki“ - eWRC.cz
4. 1. 2016 19:44 − 1942× − 1

Milión posádek v databázi eWRC-results.com

Ještě před koncem roku se podařilo dosáhnout mimořádného čísla ve statistikách eWRC-results.com.

Ještě před koncem roku se podařilo dosáhnout mimořádného čísla ve statistikách eWRC-results.com. Tím magickým číslem je 1 000 000 posádek startujících ve všech možných soutěžích na celém světě od roku 1950 až do současnosti. Jen během tohoto roku jsme přidali přes 300 000 dalších posádek.

V databázi je také přes 113 000 jezdců a 153 000 spolujezdců. Dále jsou tam výsledky z 29 800 soutěží, zadáno je již přes 100 000 rychlostních zkoušek a k soutěžím a jezdcům je přiřazeno přes 240 000 fotografií.

Za těmito čísly je hlavně ohromná a nekonečná práce mezinárodního týmu, který shromažďuje a veřejně publikuje výsledky soutěží z celého světa a snaží se tak monitorovat historii nádherné motoristické disciplíny, jakou rally bezesporu je. Na světě neexistuje žádný jiný projekt podobného rozsahu.

Čeští jezdci, spolujezdci i fanoušci by mohli ocenit, že žádný jiný další stát nemá tak podrobně zdokumentované výsledky národních soutěží. V databázi je 1492 českých a československých soutěží, ne u všech jsou ale ještě výsledky. Proto znovu vyzýváme především bývalé jezdce, aby se podívali do krabic na půdě a chybějící výsledky nám pomohli doplnit. Dále bych poprosil všechny jezdce i spolujezdce, aby si zkontrolovali své profily a případné chyby a nedostatky nám nahlásili. Uvítáme taky vaše historické fotografie, které vám přidáme k soutěžím i k profilům.

Chtěl bych také poděkovat všem, kdo pomohli s podklady k soutěžím.

Server eWRC-results.com vstoupil do desátého roku své existence. Uvidíme, na jakých číslech oslavíme na podzim kulaté jubileum.

Komentářů celkem: 1
5. 1. 2016 07:54
00
Díky a klobouk dolů!

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama