Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
31. 1. 2016 17:51 − 1246× − 0

IX. ročník želechovické besedy se závodníky rally se blíží

I letos připravuje Rally Klub Paseky o.s. předsezónní setkání příznivců a fanoušků rally s vybranými jezdci a spolujezdci.

I letos připravuje Rally Klub Paseky o.s. ve spolupráci s dlouholetým partnerem AK Rallysport Brno o.s. a Obcí Želechovice nad Dřevnicí předsezónní setkání příznivců a fanoušků rally s vybranými jezdci a spolujezdci nebo-li již IX. ročník Besedy se závodníky rally.

Akce se bude konat v sobotu 27. 2. 2016 od 17 hod, tradičně v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí v blízkosti Zlína. Adresa: 4. května 48, Želechovice nad Dřevnicí.

„Zváni jsou všichni, kdo se chtějí setkat s předními soutěžáky současnosti i minulosti a dozvědět jak žhavé novinky a zážitky jezdců, tak zajímavosti z historie rallysportu. A samozřejmě především se řádně naladit na nastávající rallyovou sezonu! Fanoušci zde mají jedinečnou příležitost pobavit se se svými oblíbenými jezdci a spolujezdci osobně,“ zve za pořádající Rally Klub Paseky o.s. hlavní organizátor Jaroslav Krajča, a dodává: „Program letošní besedy bude tradiční, což znamená, že po vlastní besedě následuje autogramiáda, tombola, fotografování a oblíbená soutěž na rally-trenažeru ve složení vylosovaný fanoušek-host. Během této soutěže si mohou fanoušci osobně pohovořit s některým z hostů nebo si po jejím skončení jízdu na trenažeru sami vyzkoušet.“

Atmosféru želechovické besedy Vám může přiblížit videosestřih z loňského ročníku, kde můžete mezi hosty vidět a slyšet Pavla Valouška sen., Tomáše Tomečka, Josefa Častulíka, Jaromíra Tomaštíka, Jindřicha Štolfu, Miroslava Jakeše s Jaroslavem Novákem, Martinu Daňhelovou, Josefa Minaříka, Petra Vraje sen. a Jiřího Strosse.

Další informace včetně „startovní listiny“ závodníků pozvaných mezi hlavní hosty Vám přineseme ještě ve zprávě v týdnu před konáním vlastní besedy. Akcí Vás bude opět provázet dvojice moderátorů Jan Vaškovič a Aleš Holakovský, nicméně hlavními moderátory besedy budete jako vždy právě Vy, rallyoví sportovní fanoušci!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama