Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
23. 2. 2016 17:44 − 3479× − 3

Právě vychází magazín Rally 1/2016

Nové číslo časopisu Rally opět přináší spoustu zajímavého čtení.

Z obsahu aktuálního čísla:

Michal Hrabánek – Škoda Motorsport a MČR k sobě patří

O průběhu premiérové sezony s vozem Škoda Fabia R5 a o výhledu do té aktuální jsme si povídali se šéfem týmu Škoda Motorsport Michalem Hrabánkem.

O restartu Valašské rally s Jaromírem Tomaštíkem

Stejně jako vloni začne domácí mistrovská sezona v polovině dubna Valašskou rally.

Roman Kresta – Ve vztahu k závodění se nic nemění

Roman Kresta po Barum rally 2014 pověsil závodní kombinézu "na hřebík" a nic se na tomto faktu nezmění ani v letošním roce.

Preview ERC 2016

Zatímco loni v únoru už měl seriál mistrovství Evropy za sebou dvě zimní soutěže, letos se začne až v březnu na Kanárských ostrovech.

Karin Thannhäuser – Rallyová dáma

Jen loni se Karin Thannhäuserová radovala vedle Hermanna Gassnera z triumfů v seriálech ADAC rallye masters a Mitropa Rally Cup…

1986 – Poslední bitvy skupiny B

Před třiceti lety vrcholila zlatá éra rallysportu. Sezona 1986 slibovala obrovskou bitvu továrních speciálů skupiny B. Suverénní Peugeoty 205 T16 začala porážet nová Lancia Delta S4, do hry o vítězství se vrátilo okřídlené monstrum Audi Sport Quattro S1 E2 s Röhrlem za volantem. Karty chtěl míchat britský MG Metro 6R4, premiéru si odbyl nešťastný projekt Citroënu BX 4TC a na scéně se konečně objevil i nadějný Ford RS 200. Očekávané dramatické souboje však nabídly pouze obě úvodní zimní soutěže v Monte Carlu a ve Švédsku.

Rallye Monte Carlo

Rally Sweden

Sébastien Ogier s Julienem Ingrassiou vstoupili do WRC 2016 dvěma triumfy, což se možná úplně nečekalo…

Hyundai NG i20 WRC – Auto na jednu sezonu

Korejskou novinku čeká jepičí život. Na světových kolbištích bude závodit pouze jedinou sezonu. Podstatně větší perspektivu bude mít klientský speciál kategorie R5.

Ford Fiesta R5 Evo – Těžký kalibr proti fabii

Škoda Fabia R5 udělala v táboře vozů kategorie R5 pořádné zemětřesení. M-Sport se rozhodl přesvědčit své zákazníky o přednostech nové evoluce Fiesty R5 továrním nasazením Elfyna Evanse do seriálu WRC2. Po triumfu v Monte Carlu porazil tovární jezdce Škody Motorsport i ve Švédsku. Podívejme se, jaké technické trumfy nabízí Ford Fiesta R5 Evo.

Rally Dakar 2016 – "Peter" přepsal historii

Jan Tománek – Ve špičkovém týmu je Dakar jednodušší

Mirek Zapletal – Značka Dakar dává tomuto závodu punc

Miroslav Zapletal se na Dakar vrátil v kategorii automobilů po dlouhých šesti letech. Tehdy v Jižní Americe těžce havaroval. Letos nastoupil v plné síle, s cílem navázat na fantastickou sedmou příčku z roku 2009. V mnohem nabitější konkurenci se sice do první desítky nevměstnal, ale i 16. pozice absolutně a první místo mezi "soukromníky" budou jistě patřit do výčtu největších úspěchů majitele dřevohostického týmu Offroadsport.

Komentářů celkem: 3
25. 2. 2016 17:36
00
Chci se zeptat,máte někdo předplacené rallyčko? Už vám přišlo domů? Děkuju.
25. 2. 2016 18:00
00
Mě dorazilo už v úterý.
25. 2. 2016 19:34
00
Děkuju mě stále nic.

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama