Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
29. 2. 2016 17:39 − 1305× − 0

Video z želechovické Besedy se závodníky rally

Během sobotního večera se v Želechovicích nad Dřevnicí odehrál již devátý ročník Besedy se závodníky rally.

Během sobotního večera se v Želechovicích nad Dřevnicí odehrál již devátý ročník Besedy se závodníky rally. Akci ve spolupráci s AK Rallysport Brno, o. s. a Obcí Želechovice nad Dřevnicí uspořádalo občanské sdružení Rally klub Paseky.

Besedy se zúčastnilo deset hostů z řad jezdců a spolujezdců s různorodým sportovním životopisem co se týče jeho délky a obsahu, ale i národnosti. Ze Slovenska pozdravil všechny přítomné v živém telefonickém vstupu Igor Drotár a z Německa dorazila hlavní osobnost večera Sepp Wiegand. Ten také odpovídal asi na největší počet dotazů, když obdržel otázky ohledně svého působení v týmech Škoda Auto Deutschand a Volkswagen Motorsport. Ale třeba také na to, jaký vztah a zkušenosti má s východoněmeckým lidovým vozidlem Trabant. Finální složení dalších hostů bylo následující: Antonín Tlusťák, Ondřej Bisaha, Jaromír Tomaštík, Tomáš Pospíšilík, Ondřej Krajča, René Dohnal, Karel Kupec, Karolína Jugasová, a o zajímavých parametrech offroadových cross-country soutěží povyprávěl čerstvý pokořitel Dakaru Pavel Vaculík. Někteří aktivní i bývalí jezdci se objevili i mezi početným publikem fanoušků, které tradičně zcela zaplnilo želechovickou sokolovnu.

Z letošní besedy připravilo videosestřih známé zlínské JNK Studio a zde se na něj můžete podívat:

(I přes trojitý úspěšný test přímého nahrávání zvukového záznamu z mikrofonů se nakonec v živé diskusi toto nepodařilo, ale i zvuk z několika kamer je dostatečně slyšitelný).

Oblíbený závod na rally-trenažeru, kterého se vždy zúčastní vylosované posádky ve složení divák-host, vyhrála posádka Adam Koprivňanský – Pavel Vaculík. Ze druhého místa se radovali Patrik Coufalík s Karolínou Jugasovou a o pouhou sekundu za nimi zaostali třetí Jiří Mitáček a Karel Kupec.

Díky jednomu mediálních partnerů akce, webu Motorsport Revue, fungoval již podruhé i písemný on-line přenos otázek a odpovědí z besedy. Ten si můžete přečíst zde.

Pořadatelé v čele s Jaroslavem Krajčou děkují všem hostům i divákům za účast a těší se na viděnou v příštím roce při jubilejním 10. ročníku želechovické rally-besedy!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama