Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
3. 3. 2016 20:11 − 3767× − 3

Andreas Mikkelsen nejrychlejší na shakedownu

Shakedown zvládl nejlépe Andreas Mikkelsen, který byl o dvě sekundy rychlejší než druhý Thierry Neuville.

V Mexiku se o tomto víkendu koná třetí podnik mistrovství světa a jak velí klasická podoba soutěže MS, veškeré dění zahajuje shakedown, který se v případě této severoamerické soutěže odehrál v (pod)večerních hodinách našeho času. Na posádky byl připraven úsek o délce 5,55 km, což je o pouhých 140 metrů kratší vzdálenost, než kterou dnes večer mexického času najedou posádky při třech superspeciálkách, které otevřou ostré závodění.

Pokud se podíváme na výsledky shakedownu, tak nejlépe si s ním poměrně s přehledem poradil Andreas Mikkelsen s Polem WRC, jenž v sedmém průjezdu testem (nejvíce ze všech jezdců) stanovil nejlepší čas 3:43,9, což je téměř o dvě sekundy lepší výkon, než jaký předvedl druhý Thierry Neuvile s Hyundai. Desetinu za Belgičanem zaostal třetí Sébastien Ogier a čtvrtý byl pak Dani Sordo.

Mexickou rally můžete jako obvykle sledovat na serveru eWRC-results.com.

Komentářů celkem: 3
3. 3. 2016 21:33
00
no aby to nezajel nejlíp, na šestej pokus smajlík.
3. 3. 2016 21:39
00
Pátý.
3. 3. 2016 23:55
00
zvlastni pocty smajlíksmajlíksmajlíksmajlík staci cist i clanek ... smajlíksmajlíksmajlík Andreas Mikkelsen s Polem WRC, jenž v sedmém průjezdu testem (nejvíce ze všech jezdců) stanovil nejlepší čas 3:43,9,

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama