Invelt
reklama reklama reklama
reklama reklama reklama
Generální
partner
Invelt
5. 3. 2016 19:40 − 7173× − 3 0

Rexteam se rozrůstá o Porsche 911 a Fabii R5

S posádkou Věrouš Cvrček mladší – Ondra Šálek jsme se rozhodli o zhodnocení sezóny formou rozhovoru.

Po maximálně úspěšné sezoně 2015, ve které získaly naše vozy mistrovské tituly v obou šampionátech, do kterých byly nasazeny, přichází rozšíření vozového parku. Věroslav Cvrček a Ondřej Šálek vybojovali český titul ve třídě 13 především stabilními a kvalitními výsledky. Díky perfektně připravené Octavii WRC dokončili všechny závody.


Sestřih videa z celé sezony

Další tituly zajistil Jozef Béreš ml., který svou přesnou a extrémně rychlou jízdou s týmovou Fabií RS2000 získal slovenský mistrovský titul ve své třídě i absolutně. Z pěti startů získal čtyři absolutní vítězství a tři traťové rekordy.

První letošní novinkou je historický vůz Porsche 911 z roku 1978. Tento speciál je upraven pro Safari rally a Rexteam se s ním zúčastní červnové soutěže Classic Outback Trial v Austrálii se švýcarskou posádkou Joseph Huber – Yves Huber. Zatím na voze proběhla velká repase, přelakování interiéru, mnoho úprav a vylepšení. V rámci testu jsme se zúčastnili rallyškoly u Johna Hauglanda v Norsku, kde jsme čtyři dny testovali na zamrzlém jezeře. Nyní probíhá kontrola vozu, poslední doladění, příprava servisního zázemí a náhradních dílu. Na konci března se vše naloží do kontejneru směřujícího do Alice Springs v Austrálii.


Video o repasi vozu a Rallyškole v Norsku

Druhým přírůstkem je zbrusu nová Fabia R5, kterou si zástupci Rexteamu v pátek převzali ve Škodě Motorsport a ihned ji vyzkoušeli na testovacím polygonu Škoda Auto pod dohledem elektroniků a techniků ze Škody Motorsport. Na tomto voze nyní proběhne zaškolení mechaniků a techniků k zajištění perfektního servisu a spolehlivosti vozu, což je naší dlouhodobou prioritou. Program tohoto vozu zatím není pevně stanovený, nabízíme tento vůz k pronájmu českým i zahraničním jezdcům, s některými již jednáme a plánujeme poznávací testy.

Komentářů celkem: 3
6. 3. 2016 01:08
00
Hmm, to Porsche, moc pěkná práce sousedi smajlík
6. 3. 2016 10:45
00
A Cvrček pojede i dále s Octou WRC ?
6. 3. 2016 19:07
00
Zdravím do Besedic a přeji ať nová R5 jezdí jak se patří smajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama