Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
10. 3. 2016 20:29 − 2098× − 1

FreeM Den v Bělé

Špičkovou italskou značku FreeM zastupujeme v České a Slovenské republice teprve druhým rokem.

Špičkovou italskou značku FreeM, výrobce zakázkového sportovního vybavení pro motoristický sport, zastupujeme v České a Slovenské republice teprve druhým rokem. Přesto si k nám a k našemu vybavení již našli cestu špičkoví čeští soutěžáci i špičkové katingové týmy. V letošním roce chceme v budování této značky i nadále pokračovat. Nadešel proto čas ji ještě více zpřístupnit – jak týmům, tak samotným jezdcům.

Proto si dovolujeme si všechny jezdce a zástupce rallye, okruhových, i kartingových týmů, a samozřejmě i fanoušky značky Freem, pozvat tuto sobotu, 12.3.2016, od 10.00 do 16.00 hodin do areálu Motrolandu v Bělé pod Bezdězem. Rádi bychom Vám předvedli kompletní nabídku značky a zodpověděli vaše dotazy stran kompletního zakázkového vybavení posádek a týmů. Součástí akce bude představení zbrusu nové, české mutace webového obchodu Freem a nového webového konfigurátoru kombinéz, který je aktuálně dále vyvíjen.

Nepůjde samozřejmě jen o samotné představení. K vidění budou závodní stroje v různých provedeních – od soutěžních vozů rallye až po off-road vozy. Pokud se budete chtít svézt, budete mít možnost – ať už v klasickém rallye speciálu, tak i v ostrých civilních vozech. K vidění bude i několik posádek, které budou testovat své vozy (mimochodem – máte-li zájem otestovat i Váš vůz, můžete, zbývají nám dvě volná místa – ozvěte se nám na info@freemracing.cz). Rozhodně tedy bude na co koukat a věříme, že společně strávíme příjemnou sobotu.

Naše pozvání na akci přijala i ředitelka exportu společnosti, paní Linda Nardi, která si s Vámi ráda osobně pohovoří o možnostech vzájemné spolupráce.

FreeM je evropským lídrem v souvislosti s výbavou zakázkového vybavení pro motoristický sport – v zakázkových i standardních verzích vyrábíme od FIA kombinéz pro rallye, okruhy a karting, přes kompletně personalizované nehořlavé prádlo s homologovaným potiskem, zakázkovou soutěžní obuv v normě FIA 8856-2000, až po kompletní oblečení vašeho týmu – trička, bundy, mikiny či montérky pro mechaniky. Kompletní výbava týmu od jediné značky, ve vašem specifickém designu.

Přijdete-li na akci jako zástupci rallye, kartingového či okruhového týmu, napište nám prosím s předstihem na info@freemracing.cz, budeme tak pro vás moci připravit catering.

Těšíme se na setkání v Bělé!

Komentářů celkem: 1
11. 3. 2016 18:09
00
Co takhle příště dát i nějaké foto s tuzemským pilotem, určitě v kárách jich bude hodně ....

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama