KM Racing - eWRC.cz
22. 3. 2016 20:29 − 1454× − 0

Létající kamion Martina Macíka o Velikonocích v Sosnové

Tým KM Racing se představí na Dakarském setkání, které proběhne o Velikonoční neděli 27. března.

Tým KM Racing se představí na Dakarském setkání, které proběhne o Velikonoční neděli 27. března na autodromu v Sosnové. Martin Macík předvede se svým žlutým kamionem LIAZ adrenalinovou jízdu plnou extrémních skoků, motocyklista Lukáš Kvapil ukáže divákům, co dokáže na svém dakarském speciálu Yamaha a druhou závodní liazku týmu bude na akci pilotovat ostřílený dakarský závodník Vlasta Vildman. Fanoušci motoristického sportu se mohou těšit na exhibiční show připravenou pro speciálně upravenou trať s offroadovou sekcí vylepšenou šesti skoky. Čekají na ně napínavé závody dakarských speciálů, autogramiáda a další zábava.

Během největšího českého setkání jezdců slavné Rallye Dakar Martin Macík předvede skoky na speciálně upraveném skokánku. „Do Sosnové se těším, vyzkoušíme si tu skákání s kamionem, není moc příležitostí, kde si podobné kousky můžeme dovolit. A myslím, že se budou bavit i diváci. Příležitost vidět kamiony létat vzduchem se nenaskytne každý den,“ komentuje s úsměvem nejmladší pilot kamionu v historii dakarské rallye.

KM Racing v Sosnové představí i celý vozový park, který doprovází závodní kamion na rallye. Návštěvníci si budou moci prohlédnout zázemí týmu, doprovodná vozidla a také proslulý „bydlík“, který během závodů slouží jako ložnice, šatna, koupelna nebo čerpací stanice v jednom. O další zábavu se postará PARTY truck Big Shock a k vidění bude také nejnovější model vozu MINI Clubman spolu s originálním MINI double decker autobusem.

Dakarské setkání je součástí celodenního programu plného motorsportu na autodromu v Sosnové, nazvaného Jarní Setkání mistrů. Kromě dakarských speciálů se diváci mohou těšit také na závody na paralelní trati autodromu. Tam se v soubojích dvou aut utkají nejrychlejší závodníci série MOGUL driving cupu.

Vstupenky bude možné zakoupit přímo na místě na pokladnách autodromu Sosnová za cenu 150 Kč. Více informací o akci na www.autodrom.cz, www.martinmacik.cz, http://www.facebook.com/martinmacikjrdakar http://www.facebook.com/kmracingteam

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!