--> -->
Redakce - eWRC.cz
25. 4. 2016 10:05 − 1637× − 0 0

Program Hankook Drivers 2016 úspěšně odstartoval

Rocksteel Valašská Rally odstartovala i nový ročník populárního programu Hankook Drivers 2016 na podporu jezdců.

Rocksteel Valašská Rally odstartovala 15. dubna nejen letošní rally sezónu v České republice, ale zároveň i nový ročník populárního programu HANKOOK DRIVERS 2016 na podporu jezdců startujících při rally pravidelně na závodních pneumatikách HANKOOK. V letošním roce program kromě dlouhé řady přihlášených jezdců přidal i novinku ve formě dvou ambassadorů, reprezentujících v širším měřítku pneumatiky HANKOOK. Na podnicích Rallysprint série, respektive Poháru 2+, to nebude nikdo jiný, než loňský absolutní vítěz Pavel Ševčík s vozem Mitsubishi Lancer Evolution IX, na podnicích MČR pak Jakub Čapka, startující rovněž s vozem stejného typu.

Na start Rocksteel Valašské Rally se tak s obutými pneumatikami HANKOOK postavily téměř dvě desítky posádek, mezi nimi v rámci testu na nadcházející Rally Šumava i nejlepší zahraniční jezdec, nor Petter Kristiansen s vozem Škoda Fabia S2000. Ten se s výsledným 4. místem absolutně také nakonec radoval z nejlepšího výsledku, následovaný devátým Petrem Trnovcem, rovněž na voze Škoda Fabia S2000 a Lukášem Matěnou na voze Mitsubishi Lancer. Smůlu si na Valašce bohužel vybrali jak Pavel Ševčík, Vladimír Hanuš, Radim Koutek a Karel Hock, kteří museli odstoupit pro technické závady, tak především Petr Hejtmánek, který havaroval.

O následujícím posledním dubnovém víkendu nás pak čeká první podnik letošního seriálu Mistrovství ČR v rally, legendární Rallye Šumava Klatovy a přidružená Historic Vltava Rallye, kde na pneumatikách HANKOOK bude startovat nejen téměř dvojnásobné množství posádek napříč třídami od vozů WRC a S2000, přes vozy třídy 3 a další soudobé vozy až po celou řadu historických skvostů, ale po úspěšných testech (zachycených i na fotografiích serveru eWRC) nás na závodních pneumatikách HANKOOK s velkou pravděpodobností čeká i jedno velmi zajímavé překvapení, velmi atraktivní posádka s velmi atraktivním vozem. Těšte se s námi!

Více informací o programu HANKOOK DRIVERS 2016 a možnosti přihlášení najdete na stránkách www.hankookmotorsport.cz.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama reklama
-->