Videonovinky – Potkali jsme – Jindřich Štolfa

Před několika lety byl Jindřich Štolfa králem dvoukolek. Dnes je to nenápadný a skromný soutěžák s historikem.

Není tak daleko doba, kdy Jindřich Štolfa patřil mezi největší hvězdy české rally scény a udivoval svým uměním s dvoukolkami. Byl členem továrního týmu Škoda Motorsport, kde mistrně vodil Škody Felicia KIT a pak jako soukromník nesmírně atraktivní a rychlé Citroëny Saxo KIT a monstrózní Peugeot 306 Maxi KIT. Častokrát bojoval na úplné špičce absolutního pořadí a byl králem dvoukolek českého šampionátu. Je skvělé, že taková legenda stále závodí a můžeme jí dnes potkávat v servisní zóně.

Na Rally Vyškov jsme si s Jindřichem Štolfou krátce popovídali. Posádka Jindřich Štolfa – Zdeněk Hawel se Škodou 130 RS zajela ve Vyškově na 45. místě mezi mnoha moderními vozy a na 2. místě mezi historiky. Mistr Štolfa prostě stále umí…

Napište nám, jestli se vám tato videa líbí, a jaké další osobnosti byste chtěli vidět. Motivuje nás to k další práci a třeba se za těmito legendami podíváme v nějaké delší a podrobnější reportáži znovu.