18. 6. 2016 20:47 − 8466× − 3

Videonovinky – Rally Hustopeče – aktualizace v cíli

Jsme s naším týmem na další soutěži MČR v rally na Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče.

Jsme s týmem na další soutěži MČR v rally na Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče. Sledujte online výsledky na www.ewrc-results.com ZDE a nebo na mobilní aplikaci www.rally4now.com, která vás spolehlivě navede pomoci GPS navigace až na vámi vybrané divácké místo.

Rozhovory v cíli

Máme za sebou další krásnou soutěž, která nabídla dramatický boj ve výsledcích, ale i hodně atraktivní pokoukání pro diváky na rychlostních zkouškách. Závodníků jsme se ptali u cílové rampy.

Rozhovory po RZ 7

Po první sekci rychlostních zkoušek jsme se jezdců ptali ve stopce na jejich bezprostřední pocity po dojetí do cíle. Honza Kopecký se potýkal s problémem s chlazením a Honza Dohnal byl v poslední zatáčce před cílem venku a lehce pocuchal svého Focuse WRC.

Rozhovory před RZ 5

Druhá etapa Rally Hustopeče odstartovala do krásného slunečného dne a před soutěžícími i diváky je pěkný den, plný atraktivní rally. Soutěžáky jsme vyzpovídali před startem do páté rychlostní zkoušky.

Rozhovory po RZ 3

Na ohlasy jezdců jsme se ptali po první sekci rychlostních zkoušek Rally Hustopeče.

Rozhovory před startem

Jedinečná soutěž českého šampionátu, kde je množství šotolinových úseků, odstartovala za pěkného a slunečného počasí. Vypadá to, že minimálně dnes se soutěž odjede za sucha. Před startem jsme se ptali jezdců na jejich pocity a vrátili jsme se i k předchozím soutěžím.

Komentářů celkem: 3
18. 6. 2016 07:16
0 0
jen takové zjištění- to video nejde zvětšít na celou obrazovku?!smajlík
18. 6. 2016 11:55
0 0
Ty videa nejdou pustit na androidu? Objeví se černá plocha a pak se už nic neděje.
18. 6. 2016 12:38
0 0
a ještě nejsou ty dnešní ranní rozhovory před RZ 7?
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!