Aleš Holakovský - eWRC.cz
29. 6. 2016 22:12 − 1192× − 0

Fotosoutěž Rally Bohemia 2016 na Instagramu

Rally Bohemia a Fotolab.cz vyhlašují 1. ročník fotosoutěže Rally Bohemia 2016 Instagram pro amatérské fotografy.

Rally Bohemia a FOTOLAB.cz vyhlašují 1. ročník fotosoutěže Rally Bohemia 2016 INSTAGRAM pro amatérské fotografy.

Chcete vyhrát svezení v závodním speciálu nebo poukaz na fotografické služby? Pak neschovávejte své fotografie z Rally Bohemia 2016 doma v počítači, ale podělte se o ně s ostatními!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Sleduj Instagram Rally Bohemia (https://www.instagram.com/rallybohemia/). Při Rally Bohemia 2016 vyfoť zajímavé fotografie a nejpozději do 8. července 2016 je zveřejni na Instagramu s hashtagem #soutezrb2016. Tímto své fotografie přihlásíte do soutěže. Jeden soutěžící může takto přihlásit nejvíce pět autorských fotografií. Při hodnocení fotografií zdaleka nebude kladen důraz pouze na technickou kvalitu, ale zejména kompozici, zachycení momentu či vtip. Jde o soutěž pro amatérské fotografy, nikoliv pro akreditované profesionály.

Deset nejlepších fotografií postoupí do hlavního kola, o čemž budou jejich autoři vyrozuměni prostřednictvím zprávy na Instagramu, ve které obdrží pokyny k zaslání fotografií na emailovou adresu foto-soutez@rallybohemia.cz. Následně fotografie vyhodnotí porota složená z členů organizačního výboru a dalších spolupořadatelů Rally Bohemia.

Výsledky souteže budou oznámeny 18. července 2016 na webových stránkách www.rallybohemia.cz, kde budou vítězné fotografie také zveřejněny. V tištěné podobě budu vystaveny při podzimním Setkání Mistrů na Autodoromu Sosnová.

Ceny pro vítěze:

1. místo:

Svezení v závodním automobilu na podzimním Setkání Mistrů na autodromu Sosnová + voucher na odběr služeb od společnosti FOTOLAB.cz v hodnotě 1000 Kč.

2. – 5. místo:

Voucher na odběr služeb od společnosti FOTOLAB.cz v hodnotě 1000 Kč.

Ze soutěže jsou vyloučeni akreditovaní novináři a fotografové a celý organizační tým Rally Bohemia. Plné znění pravidel soutěže naleznete zde.

Těšíme se na Vaši účast ve fotosoutěži a přejeme Vám hezké zážitky při letošní Rally Bohemia!

Tradičním generálním partnerem Rally Bohemia je automobilka ŠKODA AUTO.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama