Aleš Holakovský - eWRC.cz
22. 8. 2016 19:42 − 1881× − 0

Soutěž s T&T o fotoaparát Nikon 1 J5 při Barum Rally

Tarabus&Trunkát Rally Team vyhlašuje fotosoutěž pro fotografy o nejzajímavější fotografii zachycující posádku při BCRZ 2016.

Tarabus&Trunkát Rally Team a vyhlašuje fotosoutěž o pro amatérské fotografy o nejzajímavější fotografii zachycující posádku Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát při Barum Czech Rally Zlín 2016.

Chcete vyhrát moderní multifunkční fotoaparát Nikon 1 J5 věnovaný společností Nikon spol. s.r.o. nebo týmové oblečení T&T Racing? Pokud ano, neschovávejte své fotografie z letošní Barum Czech Rally Zlín na kterých bude posádka č. 5 Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát ve svém počítači či mobilu, ale podělte se o ně s ostatními! Pošlete je nejpozději do 7. září 2016 na email media@tarabus.cz nebo je nasdílejte na facebokovém profilu Tarabus&Trunkát Rally team spolu s uvedením svého jména, příjmení, města bydliště, kontaktního telefonu a emailu. Do předmětu emailu nebo k nasdílené fotografii napište výraz “fotosoutež”. Při sdílení na facebooku také označte profil @Nikon. Tímto se stanete účastníky soutěže. Jeden soutěžící může zaslat maximálně pět vlastních fotografií. Při hodnocení fotografií nebude kladen důraz na technickou kvalitu, ale zejména na kompozici, zachycení momentu či vtip. Jde o soutěž pro amatérské fotografy, nikoliv pro akreditované profesionály. Fotit tedy můžete například na mobil s tím, že kvalitní moderní fotoaparát třeba teprve vyhrajete ;-) S Nikonem 1 J5 vám pak neunikne žádná akce. Podívejte se třeba v tomto videu, jaké jsou jeho výhody pro sportovní fotografii i video.

Všichni soutěžící musejí při pořizování fotografií plně respektovat veškeré pokyny pořadatelů a dbát na svoji vlastní bezpečnost.

Došlé fotografie budou průběžně zveřejňovány na facebookovém profilu Tarabus&Trunkát Rally team a následně také na www.tarabus.cz. Ze všech došlých fotografií vybere porota složená ze členů, partnerů a spolupracovníků Tarabus&Trunkát Rally teamu pět nejlepších fotografií. Vítězné fotografie a jejich autoři budou zveřejněny 12. 9. 2016 na facebooku Tarabus&Trunkát Rally teamu, www.tarabus.cz a v týmové tiskové zprávě.

Ceny pro vítěze:

1. místo:

Fotoaparát NIKON 1 J5 s mimořádně rychlou sekvencí videosnímání, výklopným displejem a možností měnit objektivy.

2. – 3. místo:

3 kusy týmového oblečení T&T Racing (tričko pánské, tričko dámské, tričko dětské nebo mikina dle výběru).

4. – 5. místo:

1 kus týmového oblečení T&T Racing dle výběru (tričko pánské, tričko dámské nebo mikina dle výběru). Více informací o cenách: www.nikon.cz, http://www.rallyeshop.cz/t-t-racing/

Vítězní autoři budou telefonicky a emailově kontaktováni.

Ze soutěže jsou vyloučeny následující osoby:

* Oficiální fotografové akreditovaní pořadatelem Barum Czech Rally Zlín 2016 (= fotografové s vestou).
* Členové Tarabus&Trunkát Rally teamu (T&T Czech National Team), jeho přímí spolupracovníci a jejich rodinní příslušníci.

Těšíme se na Vaši účast ve fotosoutěži a přejeme Vám hezké zážitky při sledování letošní Barum Czech Rally Zlín!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama