7. 10. 2016 19:37 − 1241× − 0

Rally Vsetín získala dalšího silného partnera

XIII. Bonver Partr Rally Vsetín se zabarví do tradičních barev španělského výrobce olejů, společnosti Repsol.

XIII. BONVER PARTR Rally Vsetín, která se uskuteční ve dnech 14. – 15. října 2016, se zabarví do tradičních barev španělského výrobce olejů, společnosti REPSOL. Stane se tak díky nově započaté spolupráci vsetínských pořadatelů a společnosti NIKEY s.r.o.

Po společnosti Bonver získal organizační tým Rally Vsetín dalšího strategického partnera. Tím bude společnost NIKEY s.r.o., výhradní dovozce kompletního portfolia světoznámých olejů REPSOL.

Spojení motoristického sportu a značky REPSOL má dlouholetou tradici. V sezonách 1996 – 1997 závodil v barvách Repsolu tovární tým Fordu, když byl týmovým jezdcem Španěl Carlos Sainz. Následně se logo španělských olejů objevovalo i ve spojení s továrním týmem Seatu Sport.

A v poslední době jsou zvyklí loga Repsolu vídat hlavně fanoušci Moto GP ve spojení s týmem Repsol Honda a s jezdci Marcem Marquezem a Danim Pedrozou. Marquez je šampionem kategorie Moto GP z let 2013 a 2014, za titulem míří i v letošní sezoně.

„Jsme hrdí na to, že zástupci této značky, která má dlouholetou závodní tradici na Dakaru, ve WRC a Moto GP si vybrali právě naši rally k prezentování kvality olejů a maziv REPSOL. Věříme, že toto partnerství vydrží i pro další sezony,“ říká ředitel soutěže Petr Gryger.

Nejlepší posádky díky této spolupráci dostanou vouchery na odběr olejů a maziv REPSOL. Naše hostesky je předají prvním třem posádkám v absolutním pořadí a nejrychlejší dvojici v rámci MČR historických automobilů.

BONVER PARTR Rally Vsetín odstartuje v sobotu 15. října v 8:30 hod., první vozidla budou očekávána na cílové rampě u Autosalonu Škoda, Samohýl Motor Zlín v 16:35 hod.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!