15. 10. 2016 18:09 − 4853× − 3

Videonovinky – Rally Vsetín – aktualizace v cíli

Ve Vsetíně se jede poslední soutěž Rallysprintsérie XIII. Bonver – Partr Rally Vsetín. Sledujte naše videonovinky.

Náš video tým si nenechal ujít poslední soutěž sezony Rallysprintsérie, kterou je XIII. Bonver – Partr Rally Vsetín. Sledujte online výsledky na www.ewrc-results.com ZDE a nebo na mobilní aplikaci www.rally4now.com, která vás spolehlivě navede pomoci GPS navigace až na vámi vybrané divácké místo.

Rozhovory v cíli

Pěkná XIII. Bonver – Partr Rally Vsetín dospěla do svého závěru a uzavřela sezonu Rallysprint série.

Rozhovory po RZ 6

Babí léto vládne Vsetínu a okolí. Vyzpovídali jsme závodníky před závěrečnými dvěmi rychlostními zkouškami. Špička jede rychle, ale stabilně a za povšimnutí stojí výkony nejrychlejších dvoukolek.

Rozhovory po RZ 2

Jezdci si ve velké shodě chválí krásné a technické tratě Rally Vsetín. Po dvou úvodních rychlostních zkouškách jsme se ptali vybraných závodníků na jejich rozjezd do poslední soutěže Rallysprintsérie.

Rozhovory před startem

Vsetín a jeho krásné okolí se probouzí do pěkného podzimního rána. Svítí slunce, je teplo a sucho a první posádky vyrážejí na rychlostní zkoušky. Poslechněte si v jakém jsou rozpoložení.

Komentářů celkem: 3
15. 10. 2016 19:25
0 0
Ahoj. Možná budou ještě reportáže ze Sosnove, Prahy, nebo Slusovic. Nicméně oba hlavní mistraky jsou za náma. A za náma je i první ročník těchto vasich reportáží a ja bych vám moc rád za ne poděkoval. Směsice pohodovych bezprostrednich rozhovoru se skoro profesionálními záběry aut v akci způsobila, ze jsem vždycky po skončení rozhovoru litoval, ze uz je konec. Fakt moc pekna práce, na které jde vidět, ze není dělána pro peníze, ale pro radost. S pozdravem Zbyňa.
15. 10. 2016 20:23
0 0
Mravenče, děkujeme za přiblížení napínavé atmosféry ze Vsetína. Z Esteringu na východ zdraví Karel, Mikulda a Pejda.
My se máme takhle: https://youtu.be/CE3QcZfCeEw
16. 10. 2016 01:24
0 0
Já jen poděkování,super pracesmajlíksmajlíksmajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!