21. 10. 2016 20:23 − 1603× − 0

Brno opět hostí Agrotec Sportlife Rally Show

Loučení Agrotec Autoklubu se sezonou v rámci veletrhu sportovních potřeb a volnočasových aktivit SportLife bude mít pokračování.

Loučení Agrotec Autoklubu se sezonou v rámci veletrhu sportovních potřeb a volnočasových aktivit SportLife bude mít pokračování. Po loňské premiéře se letošní II. ročník uskuteční 5. listopadu v areálu BVV Brno. V neděli 6. listopadu bude organizována samostatná jízda pravidelnosti historiků.

SportLife je veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit, který se v areálu brněnského Výstaviště uskuteční ve dnech 4. – 6. listopadu 2016. Veletrh se věnuje sedmi základním tématům – Outdoor (turistika, horolezectví, aktivní pobyt v přírodě), Zimní sporty, Cyklistika, Vodní sporty a lodě, Indoor (raketové, míčové, halové a bojové sporty), Fitness (crossfit, aerobik, spinning, zdravá výživa, rehabilitace, masáže) a Adrenalinové sporty.

A právě v rámci adrenalinových sportů se veřejnosti prostřednictvím hustopečského Agrotec Autoklubu v AČR už loni premiérově představily soutěžní speciály. Soudobé i historické, téměř všehochuť „závoďáků“, které lze potkat na tratích českých šampionátů v rally.

Zdařilé spojení veletrhu a rallysportu se proto uskuteční i letos. Ve dnech 5. – 6. listopadu 2016 pod názvem AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW 2016.

V sobotu 5. listopadu půjde o setkání jezdců a diváků v prostorách brněnského výstaviště, jehož součástí bude jízda po uzavřeném okruhovém testu o délce 2,7 km, při které se nebude měřit dosažený čas. Každá posádka absolvuje v průběhu dne nejméně čtyři průjezdy tímto úsekem (vždy 2 kola). Součástí úseku bude i průjezd brodem (dobrovolný) o výšce hladiny cca 5 cm. Cílem je užít si svezení a předvést divákům soutěžní techniku i jezdecké dovednosti.

V čase mezi 11:00 – 12:00 hodinou proběhne v pavilonu Z autogramiáda jezdců.

Jednodenní vstupné do areálu BVV Brno je 130,- Kč. V této částce můžete navštívit všechny atrakce veletrhu SportLife Brno.

Soutěžní posádky najdou přihlášku na webových stránkách www.agrotecrally.cz. Uzávěrka přihlášek je 30. října 2016 ve 24:00 hod. Startovné ve výši 1.500,- Kč zahrnuje krytý servisní prostor, elektrickou přípojku a pojištění. Seznam přihlášených bude průběžně zveřejňován. Maximální počet přihlášených je stanoven na 40.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!