Vlastimil Resl - eWRC.cz
22. 11. 2016 09:38 − 1704× − 0

Druhý ročník Christmas rally race klepe na dveře

Letošní rok se sice neúprosně blíží ke svému konci, přesto však závodníci mají stále možnost zúčastnit se nejrůznějších podniků.

Letošní rok se sice neúprosně blíží ke svému konci, přesto však závodníci mají stále možnost zúčastnit se nejrůznějších podniků. Pro profesionály i amatéry jeden takový na závěr listopadu připravují pořadatelé Auto Motor Sport Osek, pod něž spadá například Krušnohorský pohár závodů do vrchu.

Závěr listopadu nabídne milovníkům rychlé jízdy možnost změřit své síly na letišti v Panenském Týnci. Právě zde se totiž uskuteční druhý ročník Christmas rally race. „Jezdit se bude už od pátečního poledne, kdy bude letiště otevřeno. Tréninky budou probíhat od dvanácté do sedmnácté hodiny a jsou neomezené. Startovat mohou aktéři se závodními i sériovými auty a samozřejmě mají ideální možnost svézt své sponzory a kamarády,“ přidává bližší informace spoluorganizátor akce Jaroslav Krotil. „Mezi přihlášenými nechybí například Tomáš Fuchs. Ten dosud jezdil výhradně se škodovkami. Nám se ho však podařilo přesvědčit ke startu s Ladou 1500S. Poprvé tedy usedne do jiné, byť sériové, techniky. Sobotní program zahájí v osm hodin ráno dva tréninky. Následují tři ostré jízdy rallyovým systémem, tedy jízdou na čas. Sčítají se ty dva nejrychlejší. Kdo ještě nebude mít dost, od sedmnácté hodiny bude mít možnost absolvovat jízdu za tmy o speciální ceny,“ zve závodníky i fanoušky bývalý rallyový spolujezdec.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!