22. 11. 2016 20:21 − 4475× − 1

Kalendáře Česká Rally 2017

Blíží se konec roku a je ten nejvyšší čas pouvažovat nad změnou výzdoby Vaší garáže či obýváku.

Blíží se konec roku a je ten nejvyšší čas pouvažovat nad změnou výzdoby Vaší garáže či obýváku. Rallyservice.cz celý rok dodával fotky posádkám napříč startovním polem. Tomáš Brázdil se svým parťákem Danem Šimkem letos absolvovali oba české mistráky a byli takřka u všeho. Začali v dubnu na Valašsku, přes Šumavu, Bohemku či Příbram se dostali zpátky do kraje rally zaslíbené, aby mistrovskou sezonu uzavřeli na posledním sprintu ve Vsetíně. Nyní přišel čas, podělit se o radosti uplynulé sezony v podobě kalendáře Česká Rally 2017 s Vámi, fanoušky a lidmi milující tento krásný sport tak jako my.

Nelehký úkol na nás čekal při výběru 13 fotek do kalendáře. A povedlo se! Každá z vyvolených fotek vypráví svůj příběh letošní sezony. Ať už je to Vašek Pech na obálce či Rujbr s Římalovou, kteří na Hustopečích odstartovali jen kvůli obětavé práci mechaniků nebo emoce Alexeye Lukyanuka na cílové rampě Barum Rally. Na to vše si v příští sezoně s námi vzpomenete.

Nástěnných kalendář A3 (420 x 297 mm) vytisknutý na kvalitním křídovém papíře, osazený pevnou kroužkovou vazbou můžete zakoupit na stránce www.rallyservice.cz/ceska-rally-2017 za přijatelnou cenu 250 kč.

Komentářů celkem: 1
24. 11. 2016 10:56
0 0
Obývák, no to ani nezkouším, ale pořád se mi nedaří prosadit alespoň kuchyň. Stále tam visí Český ráj místo České rally. smajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama