XIV. Zimní Radouňská hobbyrallye 2017

Po třech letech je tu opět pořádná sněhová nadílka, která dovoluje uspořádat populární 14. ročník Zimní Radouňské hobbyrallye.

Po třech letech půstu je tu opět pořádná sněhová nadílka, která dovoluje pořadatelskému týmu Radouň Motorsport uspořádat populární již 14. ročník Zimní Radouňské hobbyrallye.

Termín konání závodu je stanoven na sobotu 14. ledna a startovní listina se již plní.

Trať tvoří pozměněná okruhová rychlostní zkouška o délce 3 km, která je známá z předchozích ročníků. Posádky tuto RZ projedou celkem 3-4x. Vše bude záležet na počtu startujících posádek a disciplinovanosti startovního pole.

Trať závodu je vedena po loukách, kde je v létě umístěna servisní zóna Radouňské rallye, která je součástí ČMPR.

Trasa závodu se odehraje mimo veřejné komunikace a tak jsou pro třídu speciál povoleny pneumatiky s hřeby.

Startovní pole bude rozděleno do 4 tříd:
- do 1400 ccm
- nad 1400 ccm
- auta s pohonem 4x4
- speciály

Loňských ročníků se vždy zúčastnilo mnoho kvalitních posádek a souboje na tratích RZ byly opravdu nádhernou podívanou pro stovky přihlížejících diváků. Ti tak mohou shlédnout velice atraktivní a pestré startovní pole.

Jak to probíhalo v letech minulých se můžete podívat na:

V místě konání aktuálně leží cca 30-40 cm sněhu. Sněhu na přípravu tratě tak bude dostatek a soutěžící si budou moci užít jízdu, jako ze Švédské rallye tzn. mezi sněhovými bariérami.

Soutěžícím přejeme krásné zážitky a požitek z jízdy a divákům pěknou, ale bezpečnou podívanou.

Více informací o pravidlech, přihlášených posádkách časovém harmonogramu, tratích atd. naleznete na http://www.radounskasprintrallye.cz/zimni-rallye-2017

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!