Aleš Holakovský - eWRC.cz
18. 1. 2017 19:21 − 1791× − 0

Jubilejní X. ročník želechovické rally-besedy se blíží!

Již podesáté letos připravuje Rally Klub Paseky o.s. ve spolupráci s AK Rallysport Brno o.s. Besedu se závodníky rally.

Již podesáté letos připravuje Rally Klub Paseky o.s. ve spolupráci s dlouholetým partnerem AK Rallysport Brno o.s. oblíbenou Besedu se závodníky rally.

Tradiční předsezónní setkání příznivců a fanoušků rally s vybranými jezdci a spolujezdci se uskuteční v sobotu 11. února od 17 hodin. Jak upovídané bude toto desetileté dítě Rally Klubu Paseky se budete moci přijít podívat, stejně jako po celých předchozích deset let, do sokolovny v Želechovicích nad Dřevnicí v těsné blízkosti Zlína.

„Jsem rád, že již nyní můžeme uvést jména prvních zajímavých hostů, kteří přijali naše pozvání. Jsou to: Jan Černý, Petr Uhel, Martin Vlček, Jindřiška Žáková, závodící herec David Suchařípa. Jsme moc rádi, že po více letech budeme moci uvítat také rychlé „Evropany“ Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta, jejichž tým naši besedu podporuje z pozice hlavního partnera po většinu její existence. Přítomen bude i další domácí želechovický jezdec Ondřej Bisaha, který nám doveze čerstvé zážitky z právě probíhající Rallye Monte Carlo a zároveň zajistí 1. cenu v divácké tombole – svezení v jím řízeném voze Ford Fiesta R5“, oznamuje hlavní organizátor a „otec“ besedy, sám spolujezdec a jezdec rally Jaroslav Krajča.

„Když jsme v roce 2008 pořádali první ročník besedy, určitě jsme nikdo netušili, že to budeme pořádat i ročník desátý, a to prakticky v nezměněném složení. Vážíme si toho, že sokolovna je vždycky plná a že si prakticky od počátku našla své stálé publikum. Myslíme, že i letos se bude nač těšit a že oslava jubilea tedy bude důstojná. Jako vždy jsou zváni všichni, kteří se chtějí osobně setkat s našimi předními soutěžáky, dozvědět se zajímavosti z rallysportu a řádně se naladit na nastávající soutěžáckou sezonu,“ zvou členové pořádajícího Rally Klubu Paseky.

Osvědčený program besedy se nebude měnit ani při jubilejním ročníku. To znamená, že po vlastní besedě následuje autogramiáda, tombola, fotografování a oblíbená soutěž na rally-trenažeru ve složení vylosovaný fanoušek-host, a samozřejmě volná zábava při jídle i pití.

Další informace, včetně aktualizace „startovní listiny“ závodníků, Vám přineseme ještě ve zprávě v týdnu před konáním vlastní besedy. Událost „X. Beseda se závodníky rally“ můžete průběžně sledovat a sdílet také na Facebooku.

Místo konání akce: 4. května 48, Želechovice nad Dřevnicí, GPS: 49°13'1.535"N, 17°44'57.103"E

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama