Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
20. 3. 2017 16:24 − 840× − 0

Milan Obadal a Žíželický test

Předlouhou zimní přestávku od loňské Barum rally ukončila uplynulou sobotu posádka Milan Obadal – Vladimír Osička.

Předlouhou zimní přestávku od loňské Barum rally ukončila uplynulou sobotu posádka Milan Obadal – Vladimír Osička. Na prahu sezony 2017 využila zmiňovaná dvojice volného závodu ve středočeské obci Žíželice k oživení závodních návyků. Pořádající Auto Moto Klub Cidlina v AČR uspořádal již 8. ročník Testovací RZ a svého úkolu se i přes velkou nepřízeň počasí zhostil skvěle. Vytyčené úseky byly díky neustále se měnícím podmínkám těžkou prověrkou pro všechny zúčastněné.

Východomoravané zůstali i pro tento rok věrni slušovickému týmu Minařík Racing a osvědčené technice Renault Clio R3, která je vloni dovezla až k pozici vícemistrů ve třídě 5. Samotný závod byl pojat jako ryze testovací záležitost a tomu odpovídaly i dosažené časy. Nové nastavení podvozkových částí značně ulehčilo ovladatelnosti závodního speciálu a vyladění optimálních převodů nedalo vydechnout hlavně mechanikům. Bahno, déšť a spousta stojící vody na trati vystihuje nejlépe přísloví: Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Bojová scéna se odehraje již za pár dnů a úvodní podnik Mistrovství České republiky přivítají města Valašské Meziříčí a Kopřivnice s vracející se legendou Valašská rally.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama